Nowości,  Warsztaty

WARSZTATY W MIŁOŚCI I Świetle: Wybaczenie, Wdzięczność, Wizualizacja to energie otwierające nową perspektywę w naszym życiu

19-20 grudnia 2015, godz.10-16, Chojnów

Wybaczenie jest aktem łaski, darem, który uwalnia nasz umysł od natrętnych, toksycznych myśli, od bolesnych, negatywnych emocji, od blokad, zanieczyszczeń i deformacji, powstałych w naszym ciele fizycznym i ciałach subtelnych. Zawsze mamy dostęp do tej życiodajnej energii i warto o tym pamiętać i korzystać z niej o każdej porze dnia i nocy.

klomb

Wdzięczność jest cudowną energią, która pozwala nam spojrzeć na siebie i otaczający świat oczami dziecka, które potrafi się cieszyć i zachwycać drobiazgami. A my mamy tak dużo – nie tylko drobiazgów, ale niezmierzone bogactwo do swojej dyspozycji.

Nie zawsze je dostrzegamy, zauważamy, bo pragniemy więcej, więcej i więcej. Nie zauważmy dobra, piękna, szlachetności, mądrości, które jest w nas i wokół nas. Nie zauważamy naszego ciała, które nam służy i nie zawsze je szanujemy. Żeby otrzymywać więcej należy najpierw cieszyć się tym, co już posiadamy i dziękować, i to błogosławić.

Energie wdzięczności, radości unoszą nas dużo, dużo wyżej niż narzekanie, użalanie się. Te jasne energie podnoszą naszą częstotliwość. Emanujemy wówczas pięknymi, wysokimi tonami i przyciągamy dużo łatwiej niż, gdy jesteśmy w dole energetycznym.

Gdy oczyścimy się, doświadczymy stanu wdzięczności, radości, wtedy nasza wizualizacja, wyobrażenie sobie tego, czego pragniemy, ma ogromną moc przyciągnięcia tego pragnienia. Nasza wizualizacja ma ogromny potencjał i wszechświat ją zauważy i pomoże nam w urzeczywistnieniu jej na planie fizycznym.

rozanecznik

Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Termin: 19-20 grudnia 2015, godz.: 10-16

Miejsce: Chojnów

Koszt: 200 zł

Informacje i zgłoszenia: 604 538 764