Transformacja Światłem

Dobrodziejstwa Fioletowego Płomienia

Fioletowy Płomień to dobrodziejstwo dane nam – ludziom i szczególnie przydatne narzędzie na Czas Przemiany planety Ziemi i jej mieszkańców. To dar na transformacje, która obejmuje wszystkich, niezależnie czy są tego świadomi, czy też nie. Przez długie stulecia ludzkość przemieniała się, ewoluowała duchowo. Zajmowało to dużo czasu, energii, bólu, cierpienia. Teraz jest szansa, aby nasze ludzkie ograniczenia, nasze negatywne przekonania, negatywne, przestarzałe wzorce usunąć z naszej pamięci komórkowej dużo szybciej, mniej dramatycznie, mniej boleśniej, prościej. Nauczono nas, że nic nie otrzymuje się bez trudu, bez ciężkiej pracy. Wmawiano nam, że im bardziej skomplikowane, to tym bardziej jest naukowe, mądre i skuteczne. A tymczasem dostaliśmy, Boskie narzędzie, Boską metodę uwalniania się od ciężkich, niskich emocji, od uzależnień. Metodę prostą, dostępną dla każdego. Metodę tak prostą, jak powiedziała jedna z moich bliskich znajomych, że aż niewyobrażalną, że tak prostą. Przykładowo, aby oczyścić się z negatywnych energii(myśli, emocji) powtarzamy krótkie afirmację:

JAM JEST Bytem Fioletu Płomienia.
JAM JEST czystością Boskiego marzenia.

Kiedy wypowiadamy te słowa wyobrażamy sobie, jak Fioletowy Płomień spływa z samego Źródła na nas, z centrum Ziemi wypełnia nas, przenika skórę, mięśnie, każdy organ, każdą komórkę, każdy atom i spala wszystkie ciemnie, szare energie, które tam znajdowały się. Koncentrujemy się na Fioletowym Płomieniu, nie pozwalamy, aby pojawiające się w naszym umyśle minione, negatywne zdarzenia zawładnęły nami. Nie dajemy im uwagi, spalamy je Fioletowym Płomieniem. Pozwalamy, aby ten proces zachodził na wszystkich poziomach naszego istnienia. Fioletowy Płomień spala warstwę, po warstwie zalegające w naszej pamięci komórkowej ludzkie niedoskonałości. A tych warstw jest w nas sporo. Cóż, nazbieraliśmy tego sporu w ciągu naszych licznych wcieleń. Dzięki temu uwalnia nas od karmiczych długów, oszczędzając nam dramatycznych sytuacji, zdarzeń.

To jest cudowna moc Fioletowego Płomienia. Kiedy tak pracujemy, oczyszczając się, nie doświadczamy nieprzyjemnych emocji, nie tracimy energii, wręcz przeciwnie- wzrasta nasza wibracja, częstotliwość samopoczucie. Odczuwamy w sobie z każdą chwilą lekkość, spokój, harmonię. Mamy wrażenie, jakby ktoś zdejmował z nas ciężar, który nosiliśmy na swoich ramionach. Proces oczyszczania systematycznie, codziennie przeprowadzany pozwoli nam szybciej odzyskać spokój, harmonię, szacunek do siebie i świata.

Kiedy pracujemy z kolejną afirmacją:

Moje serce żyje Fioletem Płomienia. Moje serce jest czystością Boskiego marzenia.

– wyobrażając sobie jak nasze serce wypełnia się Fioletowym Płomieniem, mamy możność uwolnić się od bolesnych doświadczeń zapisanych w naszym sercu. Przez te doświadczenia zamknęliśmy nasze serca na miłość do siebie i do świata – z lęku, aby nie być po raz kolejny zranionym. Fioletowy Płomień stopniowo, będzie usuwał stare złogi energii, otwierając nas na radośniejsze życie, gdzie miłość nie jest naszym zagrożenie, ale wybawieniem.

Wspaniałe uczucia doświadczamy oczyszczając nasze relacje z osobami, z którymi mieliśmy konflikty, nieporozumienia. Pracując z następująca afirmacją:

Moje relacje z daną z daną osobą (podajemy imię tej osoby) są otoczone Fioletem Płomienia.
Moje relacje z daną osobą ….( imię danej osoby)
są czystością Boskiego marzenia.

Wypowiadając te afirmację wizualizujemy siebie i daną osobę, która stoi naprzeciwko nas. Widzimy, jak Fioletowy Płomień otacza nas i daną osobę i spala całą ciemną energię, która nagromadziła się między nami, w postaci myśli, słów, działań. A potem uwagę kierujemy na siebie i sami otaczamy się Fioletowym Płomieniem, wypowiadając wcześniej wspomnianą afirmację:

JAM JEST Bytem Fioletu Płomienia.
JAM JEST czystością Boskiego marzenia

Po chwili znowu powtarzamy od początku wielokrotnością liczby trzy ( 3,6,9,12 itp.), w zależności ile podpowiada nam intuicja. Oczyszczamy swoje relacje nie kontaktując się fizycznie z daną osobą. Pracując w ten sposób spalamy nagromadzone, negatywne energie, które powstały między nami w tym życiu i w innych. Nie ingerujemy w wolność danej osoby, lecz tworzymy nowe relacje- czyste pomiędzy nami. W tych nowych relacjach przestrzegana jest uczciwość, sprawiedliwość, akceptacja, zrozumienie.

Wiele osób opowiadało mi jak niezwykłe były ich doświadczenia, gdy pracowały z tą afirmacją. Jedna z nich próbowała jeszcze postępować nieuczciwie – chciała jeszcze okłamać i oszukać tę osobę, inna chciała kontrolować. Nie mogły tego zrobić, bo ta pierwsza poczuła natychmiast ogromny ból na czubku głowy a ta druga zasłabła.

Gdy chcemy iść Drogą Miłości, Drogą Światła, to nie możemy krzywdzić siebie i nikogo. Mamy szanować siebie i innych.

Jakże często spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy nie zawsze postępują uczciwie. Czujemy, jak nas okłamują, jak próbują nas oszukać. Wtedy nie warto oceniać ich, osądzać, ponieważ nic to nie daje, tylko my sami zabrudzamy się i wchodzimy w niską wibrację tej osoby. Możemy wówczas popracować z Fioletowym Płomieniem, aby nie doświadczyć nieczystości i przykrości od tej osoby. Ona nie uczyni nam nic złego, kiedy będziemy oczyszczać w ten sposób nasze relacje.

Nasza boska mądrość podpowie nam ( wówczas usłyszymy ją będąc na wysokich wibracjach), co mamy zrobić, aby w pozytywny sposób zakończyć nasze relacje albo je przemienić w dobre. Od nas zależy czy będziemy godzinami analizować toksyczne sytuacje i snuć ciemne plany, jak zemścić się, odgryźć się itd., zatruwając się przy tym, czy też w poświęcimy 15 minut czasu przez kilka dni i popracujemy z Fioletowym Płomieniem i oczyścimy toksyczne relacje z tymi ludźmi.

Fioletowy Płomień pozwoli nam oczyścić również nasze mieszkania, domy. Jakże często gromadzą się w nich toksyczne energie, nagromadzone przez lata w wyniku kłótni, cierpienia, złości itp. podobnych negatywnych emocji, myśli i działań. Nie ma potrzeby przebywać w tak negatywnych energiach. Można je oczyścić w prosty sposób.

Najpierw mówimy następującą afirmację wyobrażając sobie, jak Fioletowy Płomień otacza nas, przenika i spala nieczystości, którymi jesteśmy wypełnieni (fizyczne, emocjonalne, mentalne):

JAM JEST Bytem Fioletu Płomienia.
JAM JEST czystością Boskiego marzenia.

Potem wyobrażamy sobie, jak całe nasze mieszkanie lub dom wypełnia się Fioletowym Płomieniem, który spala wszystkie nagromadzone nieczystości fizyczne emocjonalne, mentalne i wypowiadamy kolejna afirmację:

Moje całe mieszkanie/dom otoczony jest Fioletem Płomienia.
Moje całe mieszkanie/dom jest czystością Boskiego marzenia.

Powtarzamy to 3 razy, 6, 9 – wielokrotnością liczby 3, o ile czujemy, że mieszkanie potrzebuje więcej pracy, aby w pełni je oczyścić. W podobny sposób możemy oczyszczać nasze firmy, miejsca, gdzie pracujemy. Nie musimy wypowiadać tych afirmacji na głoś. Możemy to czynić mentalnie, w spokoju, nie robiąc żadnego zamieszania.

Te proste narzędzie oczyszczania, transformacji ma ogromne działanie i nie wymaga wielkich zabiegów. Wszystko, co Boskie jest proste i jasne.