Księga gości

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
172 wpisy.
Michał Michał z Kalisz napisał/a 25 października 2021 o 23:43
Przyznam się szczerze, że sporo się zmieniło po ostatnich medytacjach. Mam jednak nadzieję i to całkiem zasadną, że zmiany będą postępować. Czuję coraz bardziej, jak stare zasłony które skrywały moją prawdziwą naturę opadają i rodzi się nowy człowiek. Oczywiście polecam wyjazdy z Antosią i szczególnie Kostrzycę. W sekrecie powiem, że w Kowarach są dwa super źródła wody i warto tam wskoczyć. Natomiast w agroturystyce można spotkać wspaniałe zwierzęta, które wspomagają praktykę medytacji. Oby wszystkie osoby przyjeżdżające na kurs były szczęśliwe i pozbyły się starych nawyków oraz błędnych form myślenia. Oby spełniły się wszystkie ich marzenia. Niech ta Ziemia zmieni się, a mieszkający na niej ludzie zaczną budować nowy wspanialszy świat. Ja zabieram się za to od zaraz ruszając do pracy nad realizacją swoich planów. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Pozdrawiam.
Malgosia Malgosia z GŁOGÓW napisał/a 21 września 2021 o 06:43
Witaj Tosiu, dziękuję za to, że Jesteś. Znamy się ok.13 lat. Zaczelam uczestniczyć w Twoich Warsztatach jednodniowych, później przyszly do mnie warsztaty w Kostrzycy...magiczny czas poprzeplatany Wielkimi zmianami w moim zyciu.J Jestes moja Przewodniczka Duchową, caly czaa sie uczę pokory, bo milosc do ziemi i jej mieszkańców mam rozbudzoną, i emanuje na zewnatrz. Jestem szczesliwa. Pobralam nauki od Ciebie i chcę isc przez zycie zgodnie z prawem Milosci. Kocham Cie Tosiu, i do zobaczenia na Kolejnych Warsztatach...Jestes przepieknym Poslancem Swiatla. DOBREGO Dnia
SylkaJ SylkaJ z Wronki napisał/a 4 września 2021 o 12:38
Tosieńko Kochana Twoja Nowa odsłona twojej strony jet nie tylko pięknie zrozumiale stworzona... a bije z tych STRON PO PROSTU DLA MNIE ANIELSKA POŚWIATA. jak doświadczenia podczas warsztatów z Tobą . Ten Nowy Widok bardzo mi się podoba . Wszelkiej Obfitości z Góry na wszystkie dni <3 <3 <3
Ewa Ewa napisał/a 3 maja 2021 o 11:49
\"BÓG JEST MOJĄ PRAWDĄ\" ...Uświadomienie sobie Tej Prawdy czyni moje Życie prostym. Ostatnie Warsztaty były dla mnie wyjątkowe, poczułam BOGA w Sobie i uwierzyłam, że ON naprawdę mieszka w Moim SERCU. To było piękne spotkanie z bliskimi mi Istotami, które myślą podobnie, które czują tak samo. DZIĘKUJĘ Tosi za piękne prowadzenie, szczególnie podczas procesów, które robiliśmy.
Halinka Halinka napisał/a 27 kwietnia 2021 o 11:42
Dziękuję Tosiu za wspaniałe warsztaty, które nauczyły Mnie Miłości do Siebie i Wszystkich którzy mnie otaczają. Dziękuję za naukę jak usunąć lęk i zamienić w Miłość. Dziękuję za Mądrości którymi się dzieliłaś i dzięki którym mogę zmieniać swoje życie na lepsze. Cudowna atmosfera, która towarzyszyła warsztatom sprawiła że poczułam błogość umysłu. Dzisiaj mogę sobie powiedzieć, że Miłość będzie kierować moim życiem.
Michał Michał napisał/a 25 kwietnia 2021 o 22:31
Byłem pierwszy raz na warsztatach przyciągnięty fioletowym płomieniem i bardzo mi się podobało. Szczególnie, że udało mi się przerobić coś co daaawno mi leżało na sercu. Sam nie mam wciąż wglądu tak jakbym dostrajał analogowy telewizor i pojawiają się czasem obrazy, ale sporo jest szumów. Fajnie, że zawsze spotkam odpowiednie osoby które mają już odbiór i widzą.
EWA EWA napisał/a 2 lutego 2021 o 19:23
Styczniowe warsztaty były kolejną okazją aby odkryć w sobie to, czego jeszcze się boimy. Aby poznać zakamarki swojej duszy i przemienić swój lęk w Boską Miłość. Przemienić swoją ciemność, szarość w ŚWIATŁO. Bo przecież wszyscy JESTEŚMY ŚWIATŁEM. DZIĘKUJĘ Ci Tosiu za piękne procesy i cenne wskazówki. PELOHA!
WIESIA WIESIA napisał/a 11 grudnia 2020 o 16:34
TOSIA DZISIAJ BYŁAM WYKĄPANA W MILOŚCI BOGA DOSTAŁAM TYLE MILOŚCI RADOŚCI SPOKOJU UPAJAŁAM SIĘ TYM STANEM DUCHA I CHCIAŁAM ŻEBY TRWAŁ JAK NAJDŁUŻEJ TO NIE BYŁ PIERWSZY RAZ ALE DZISIAJ MIŁOŚĆ BOGA BYŁA TAK MOCNA I PIĘKNA.
WIESIA WIESIA napisał/a 27 listopada 2020 o 17:35
TOSIU dzień dobry chciałam ci powiedzieć że rano wstaję i nie jestem udręczona mam trzeżwy umysł jasny wolność umysłu w całym tym znaczeniu czuję już nie zamartwiam się jestem czysta świeża JAM JEST to cudownie co doznaję niech to trwa a myślałam że nie można cieszyć się sama ze sobą o BOSKĄ MIŁOŚCIĄ jestem SZCZĘŚLIWA OSOBĄ. DZIEKUJĘ
EWA EWA napisał/a 26 listopada 2020 o 18:12
Na \"Warsztatach\" dowiaduję się zawsze czegoś nowego o Sobie i o Swoich Emocjach. Po każdych Warsztatach jestem bogatsza, pełniejsza i otrzymuję nowe narzędzia i techniki do pracy nad SOBĄ. Polecam aby przyjrzeć się słowu \"PRACA\" bo dla każdego człowieka ma inne zabarwienie emocjonalne. Dla mnie \"PRACA\" jest łatwa, lekka i przyjemna, zarówno ta zawodowa jak i Praca nad Sobą. Dla mnie osobiście AFIRMACJE są POEZJĄ, którą się delektuję i zachwycam. Dziękuję Ci Tosiu za Twój wkład w Mój ROZWÓJ DUCHOWY i \"TWORZENIE SWOJEGO POLA ŻYCIA 5 WYMIARU\". PELOHA
Piotr Piotr napisał/a 5 listopada 2020 o 14:33
Dziękuję Ci Kochana Tosiu za piękne wrześniowe Warsztaty. Za intensywną wspólną pracę w gronie osób, które jak Ja chcą zmienić swoje życie na lepsze. Za utwierdzenie w słusznym wyborze kroczenia przez życie w Miłości i w Świetle. Za wszystkie pozytywne przemiany, które zachodzą w moim życiu po Warsztatach. Dziękuję Ci za Twoje wsparcie, Twoją obecność w moim życiu oraz że zawsze mogę na Ciebie liczyć. ❤ ❤ ❤ 🙂
EWA EWA napisał/a 1 sierpnia 2020 o 15:23
„Wybaczam sobie, że kiedyś zamiast MIŁOŚCI wybrałam strach, lęk, a od tego momentu wybieram zawsze MIŁOŚĆ”...Tosiu, każde Twoje Warsztaty, a te ostatnie WYJĄTKOWO utwierdzają mnie i potwierdzają, że DROGA OBECNOŚCI „JAM JEST” jest MOJĄ ŚCIEŻKĄ ROZWOJU! JESTEM WDZIĘCZNA! BŁOGOSŁAWIĘ CIEBIE! Ustaliłam już w swoim życiu priorytety! Wiem co jest Najważniejsze! „JAM JEST JEDYNĄ OBECNOŚCIĄ DZIAŁAJĄCĄ W MOIM ŚWIECIE”
EWA EWA napisał/a 16 lutego 2020 o 16:21
Grudniowe Warsztaty w Miłości i Świetle pt.: „Dostrój się do tego czego pragniesz, a stanie się Twoją rzeczywistością”...stały się dla mnie kolejnym momentem przełomowym w moim życiu. Cudowna atmosfera, która zawsze towarzyszy warsztatowym zajęciom wywołuje we mnie ogromne wzruszenie. Dziękuję Eli, Jadzi, Piotrusiowi i Ali za wspólne Medytacje, Afirmacje i rozmowy. A Tobie Tosiu Dziękuję, że Nauczyłaś mnie jak Kochać Siebie! Nauczyłaś mnie jak Wybaczać Sobie i Innym! Nauczyłaś mnie jak Szanować Siebie i Innych! Nauczyłaś mnie jak Akceptować Siebie i wszystko to, co dzieje się w Moim życiu! Nauczyłaś mnie Ufać Sobie i Innym! Ufać Życiu! Ufać Bogu! Dałaś Mi SIŁĘ i MOC! Uświadomiłaś Mi, że w Moim Sercu jest Źródło nieskończonej MIŁOŚCI i pokazałaś, że tam mieszka BÓG! Poczułam to na tych właśnie Warsztatach. Tosiu, MIŁOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ DLA CIEBIE za Twoją Pracę, za Twoją MĄDROŚĆ, którą dzielisz się ze mną i z innymi Boskimi Istotami! UFAM! AKCEPTUJĘ! WYBACZAM! SZANUJĘ! KOCHAM!
Viola Viola napisał/a 20 listopada 2019 o 10:29
Tosiu :), Wrześniowe Warsztaty w Miłości i Świetle: \"Poznaj siebie i pokochaj siebie. Ludzie, którzy znają innych są doświadczeni, ludzie którzy znają siebie są oświeceni\" w Kostrzycy, były dla mnie czasem Miłości, Wsparcia, Uzdrowienia a także cudownego rozwoju. Otrzymałam w tym czasie odpowiedzi, na pytania na które czekałam i o które prosiłam. Warsztaty te pokazały mi również, że wszystko jest w Nas. Do domu wróciłam pełna pozytywnej energii, Miłości. Życie zaczęło płynąć lekko i swobodnie. Tosiu DZIĘKUJĘ, za Twoje cudowne serce, pomoc, to wszystko co mi dałaś i pokazałaś. DZIĘKUJĘ, że Jesteś! Z Miłością
Krystyna Krystyna napisał/a 1 października 2019 o 00:12
Pani Tosiu jeszcze raz dziękuje za Boską rozmowę. Doświadczyłam będąc na przystanku mówiłam afirmację \"Moje serce żyję Fioletem Płomienia\" spojrzałam w górę i chmury utworzyły wielkie serce, było to Boskie przeżycie. .
Krystyna Krystyna napisał/a 29 września 2019 o 20:01
Dziękuję Bogu,że trafiłam na filmy z Panią . Dorastam od Stycznia tego roku i dopiero teraz odkryłam Panią. Codziennie odprawiam modlitwę.. Mój światopogląd jest tak jak Pani przekazuje.Pozdrawiam serdecznie.
Katarzyna Katarzyna napisał/a 25 maja 2019 o 07:52
Dziękuję że Cię poznałam Tosiu. Piękny kurs masażu Boskim Światłem potwierdził, że jestem na właściwej drodze. Dziękuję, dziękuję, dziękuję Tobie Tosiu i całej grupie!
Tomek Tomek napisał/a 29 kwietnia 2019 o 11:33
Dziękuję Tosi za mnóstwo pozytywnej energii poświęconej mi i grupie podczas kursu masażu Boskim Światłem. Dziękuję też Eli, Kasi i Ali za mile spędzony czas.
SylkaJ SylkaJ napisał/a 26 marca 2019 o 14:58
Witam wiosennie Tosiu ;)) Sercem dziękuję za to co mnie nauczyłaś podczas Naszych rozmów ;)) Dziękuję Dziękuję Dziękuję , gdyż poprzez przekazaną Twoją wiedzę, mogę sobie pomóc uporać się z swoimi traumatycznymi dla mnie wówczas doświadczeniami. Dziękuję iż mogę wspomóc swoje zdrowie i ciało 😉 Dziękuję dziękuję dziękuję . radośnie pozdrawiam i do zobaczenia na warsztacie o masażu jedności. Pełnej pomyślności i uśmiechu Tosiu
Ewa Ewa napisał/a 14 marca 2019 o 21:13
Tosiu, dziękuję za piękny artykuł podsumowujący grudniowe i lutowe warsztaty. W grudniu, na warsztatach właśnie przeżyłam najpiękniejsze moje urodziny, a to wszystko dzięki Wam, moi kochani Przyjaciele. Ludzie, których poznałam w ciągu mojej dziesięcioletniej przygody warsztatowej stali mi się bardzo bliscy, są moimi Przyjaciółmi, wiem, że zawsze mogę liczyć na ich wsparcie i miłość bezwarunkową i bezgraniczną, którą również i ja ich obdarzam. W lutym krótko byłam na warsztatach ale to był bardzo intensywny czas, za co bardzo Ci Tosiu dziękuję i Wam kochani: Irenko, Ninko, Piotrusiu, Mariuszu i Tomku 🙂 Napełniona nową energią Miłości, bez lęku poleciałam do Anglii, spędziłam tam cudowny tydzień z małymi dziećmi, które pokochałam jak własne a stało się tak dzięki temu, że odnalazłam moje wewnętrzne dziecko i pozwoliłam sobie na Miłość. Mam teraz taki piękny czas w życiu, nic nie muszę a wszystko mogę. Zachwycam się ludźmi, przyrodą i wszystkim co dzieje się wokół mnie...JEST CUDOWNIE. Dziękuję! Jestem Wdzięczna i Błogosławię każdą chwilę mojego życia!