Transformacja Światłem

Oddech nieskończoności, Rytuały młodości, Kwiat Życia

Oddech nieskończoności pionowy

Oddech nieskończoności rozpoczynamy od czakry serca. Robimy wdech przez nos i wyobrażamy sobie jak od czakry serca robimy pierwszą pętelkę ósemki kierując się w górę w obrębie naszego ciała fizycznego do czakry koronnej a następnie w dół do z powrotem do czakry serca. Tu kończymy wdech i rozpoczynamy powolny wydech wyobrażając sobie druga pętelkę naszej ósemki, która rozpoczyna się od czakry serca i biegnie w dół do czakry korzenia a następnie w górę z powrotem do czakry serca.

Kiedy wykonujemy ten oddech łączymy diamentowe cząsteczki Światła , które spływają do czakry koronnej z wyzszych poziomów naszej Boskości z energią kundalini umiejscowioną w naszej czakrze podstawy. Przez nasze ciało przepływa coraz to więcej Światła, podnosimy swoje wibracje, uwalniając się od niskich energii, ograniczeń, leków. Stopniowo następuję w naszym ciele fizycznym otwarcie” siedmiu pieczęci wyższej świadomości” i otwieramy się na przyjmowanie większych życiodajnych energii do naszego fizycznego ciała, do naszych narządów, odzyskujemy, witalność, zdrowie, młodość.

Wypowiadamy wówczas następujące afirmacje, myśli nasiennych, jedna afirmacja przy jednym oddechu.

Jestem istotą świętego ognia jestem czystością boskiego pragnienia.
Jestem istota świętego ognia jestem doskonałością planu bożego.
Boski umysł boga i ja tworzymy jedno.
Jestem boską miłością jestem boska inteligencją.
Jestem boską emanacją jestem boską wiarą.
Jestem boską harmonią jestem boską ekstazą.
Jestem boską miłością w działaniu jestem pięknem boga.
Jestem boską kreatywnością jestem boską wolą.
Jestem boską mocą jestem boska inspiracją.
Jestem boskim blaskiem jestem boską doskonałością.
Jestem boską łagodnością jestem boską radością.
Jestem boską wdzięcznością jestem boska prawdą.
Jestem boską wspaniałością jestem boskim pokojem.
Jestem boską lekkością jestem boską szczęśliwością.
Jestem boska obfitością jestem bogactwem boga.

Powtarzaj po trzy razy każdą afirmację. Nie musisz wszystkie naraz. Wybieraj intuicyjnie te które czujesz, że są ci w tym czasie potrzebne. Twórz własne używając słów: Jestem Boską.. lub Jestem…Boga.

Kiedy nauczysz się oddechu nieskończoności pionowego i afirmacji, wówczas warto nauczyć się oddechu nazywanego harmonijkowym lub DNA. Oddech ten będzie Ci pomocny przy wykonywaniu PIĘCIU ODDECHÓW ODMŁADZANIA, które pozwolą Ci uruchomić nowe zdolności, umiejętności, talenty będące w twoim DNA.

Oddech harmonijkowy DNA

Oddech ten rozpoczynamy od czakry podstawy. Weź głęboki oddech i wyobraź sobie, jak od czakry podstawy harmonijnie w górę do czakry koronny wznoszą się dwie splecione spirale, helisę, DNA. Wdech kończy się na czakrze koronnej, by następnie zrób wydech wyobrażając sobie te dwie splecione spirale, lub DNA jak powracają w dół do czakry podstawy i dalej w głąb Ziemi. Teraz te splecione spirale lub DNA iskrzy się od cząsteczek Światła stwórczego. Można sobie ułatwić wyobrażenie podwójnej splecionej spirali lub DNA mając przy sobie na początku rysunek DNA.

Rytuały młodości

wg przekazów Michała Archanioła

Umieść przed sobą Kwiat Życia i wpatrując się w niego wpisuj siebie w jego figury, tak jak Leonardo da Vinci narysował człowieka wirturiańskiego. Stwórz swój osobisty Kwiat Życia.

Wpatrując się w swój osobisty Kwiat Życia wykonaj cztery oddechy nieskończoności pionowe powtarzając 3 razy tę samą afirmacje z wyżej wymienionych, a potem zrób 4 oddech harmonijkowy(DNA) powtarzając jednocześnie kolejną afirmację. Powtórz ten cykl oddechów z ww. afirmacjami pięć razy. Kiedy zakończysz ten cykl, rozpocznij oddechy harmonijkowe, które poprzedzisz wymawiając wcześniej następujące afirmacje:

Jestem młoda/y (oddech harmonijkowy/DNA)
Jestem silna/y (oddech harmonijkowy/DNA)
Jestem zdrowa/y (oddech harmonijkowy/DNA)
Jestem pełna/y miłości (oddech harmonijkowy/DNA)
Jestem mądra/y (oddech harmonijkowy/DNA)
Jestem bogata/y (oddech harmonijkowy/DNA)
Mój umysł jest jasny (oddech harmonijkowy/DNA)
Moje serce jest czyste (oddech harmonijkowy/DNA)

Powtórz ten cykl trzy razy wpatrując się i wpisując siebie w Kwiat życia. Na koniec powiedź :

Jestem światłem boga.

 

Wprowadzanie myśli nasiennych

Myśli nasienne to pozytywne myśli – ww. afirmacje, w których wpisany jest element boski. Powtarzanie słów, myśli, afirmacji, np.: Jestem Boską Inteligencją, Jestem Boska miłością, zawiera w sobie wyższą wibrację . Ta informacja, która wpisywana jest w naszą istotę, w podświadomość -wprowadza nowy program, nowy wzorzec naszej osobowości. Negatywne wzorce mają zdecydowanie niższe wibracje, dużo niższe i będą musiały ustąpić tej wyższej wibracji – informacji. W czasie wprowadzania myśli nasiennych zmieniamy swoją osobowość.

Stopniowo wpisując myśli nasienne w nasz kwiat życia- nasze osobiste Koło Tworzenia i wykonując oddechy nieskończoności i harmonijkowy transformujemy nasz wzorzec, którym dotychczas żyliśmy. Przemieniamy się i odkrywamy w sobie kogoś nowego- zdecydowanie piękniejszego, mądrzejszego, zdrowszego, radośniejszego, szczęśliwszego – Boskiego, jakim tak naprawdę jesteśmy.

Jak we wszystkim trzeba systematyczności, wytrwałości, ufności i wiary. A kiedy zobaczymy już pierwsze odznaki tej cudownej przemiany, poczujemy wtedy zadziwienie, że potrafimy my sami uzdrowić siebie, przemienić siebie.

Odkryjemy w sobie Moc, Miłość i Mądrość, która zawsze była i jest w nas.

Kwiat Życia

Na okładce pierwszego tomu Pradawna tajemnica kwiatu życia Drunvalo Melchizedeka czytamy:

Dawniej wszystko, co istnieje we wszechświecie znało Kwiat Życia jako wzór stworzenia, wykres geometryczny wiodący do egzystencji fizycznej i wyprowadzający z tej egzystencji. (…) Sekret Kwiatu Życia przetrwał jednak tysiące lat wyryty na ścianach starożytnych budowli na całym świecie, wpisany w żywe komórki wszelkiego istnienia.

Nazywa się go kwiatem ponieważ reprezentuje on cykl wegetacji. W środku Kwiatu Życia znajduje się siedem połączonych ze sobą kół, zwanych ziarnem życia. Z ziarna powstaje kwiat, a kwiat rodzi owoc. Według Melchizedeka Kwiat Życia zawiera w sobie wszystkie formuły matematyki, każde prawo fizyki, harmonię muzyczną i każdą biologiczną formę życia, łącznie z ludzkim ciałem. Znajdziemy w nim także platońskie bryły, będące wzorcami dla wszystkich atomów, pierwiastków, poziomów, wymiarów, dla wszystkiego co istnieje we wszechświecie w formie fal.

Jako, że pojęcie Kwiatu Życia rozpowszechnił na świecie Drunvalo Melchizedek, przedstawimy poniżej jego geometryczne schematy opisujące jeżykiem abstrakcji 1) jak powstał wszechświat, 2) jak rysuje się ziarno, kwiat i owoc życia powstał oraz 3) w jaki sposób Kwiat Życia zawiera w sobie platońskie bryły – geometryczne wzorce stworzenia. Tylko w jednym miejscu pozwolę sobie zmodyfikować nieco wywód Melchizedeka – w miejscu dotyczącym sposobu rysowania dwunastościanu na siatce Kwiatu Życia.

Wzór - Kwiat ŻyciaFlower of life” czyli Kwiat Życia zawiera w sobie proporcje każdego aspektu i formy życia. Wszędzie, gdzie go odkryto nosi tę samą nazwę “kwiat życia”, choć w kosmosie nazywany jest Językiem Ciszy lub Językiem Światła. Przy pomocy Kwiatu Życia i Świętej Geometrii można opowiedzieć historię świata, począwszy od jego stworzenia poprzez działanie czterech żywiołów, proporcje i rozwój ludzkiego ciała.

Dawniej wszystko, co istnieje we wszechświecie znało symbol Kwiatu Życia (Flower of light) jako wzór stworzenia, wykres geometryczny prowadzący do życia fizycznego i wyprowadzający z tego życia. Później ludzkość utraciła wysoki stan świadomości i zapomniała o tym kim była. Sekret Kwiatu Życia przetrwał jednak tysiące lat wyryty na ścianach starożytnych budowli na całym świecie. Zamieszczony obok wizerunek Kwiatu Życia został odnaleziony w Egipcie, Irlandii, Turcji, Japonii, Izraelu, Chinach, Grecji, Anglii, Syrii, Polsce i wielu innych krajach.

Z Indii

i Turcji

Wzrór - Kwiat Życia z Turcjihttp://www.solischool.org/around-the-world.html

Oddech nieskończoności poziomy

Oddech ten również rozpoczynamy również od czakry serca .Robimy wdech i wyobrażamy sobie przed sobą pierwszą pętelkę. Mentalnie mówimy :wdycham Światło i diamentowe cząsteczki Światła. Następnie robimy wydech wyobrażając sobie druga pętelkę ale za swoimi plecami, mentalnie mówiąc: wydycham świętą miłość i diamentowe cząsteczki Światła.

Oddech nieskończoności wykonujemy 6 razy a za siódmym razem robimy głęboki wdech, zatrzymujemy na chwilę oddech i wyobrażamy sobie , jak z naszej czakry serca z przodu i z tyłu płynie, rozprasza się Światło, Miłość,- Esencja tworzenia. Stopniowo powracaj do normalnego oddychania.

Kiedy wykonujesz oddech nieskończoności poziomy wówczas dzielisz się cząsteczkami Światła stwórczego, Miłością i wysyłasz je w świat.

Dobrze jest wykonywać te oddechy przynajmniej dwa razy dziennie, np.: rano i wieczorem.

Obraz Eli z Kwiatem Życia

wg przekazów Michała Archanioła
przekazane Ronna Star w tłum.Teresy Serafinowskiej