Transformacja Światłem

Język Światła

Język światła jest językiem symboli, nazywanych również piktogramami, które przekazują kompleksowe informacje. Wiadomości i mądrości zawarte w piktogramach wynoszą nas ponad racjonalne ograniczenia, powodują, że otwieramy się na wyższe informacje, wyższe działanie, wyższą świadomość. Dzięki nim będziemy w stanie zrozumieć wyższe formy myśli i wejść w kontakt z energiami najwyższych, duchowych światów.

Język światła jest językiem skutecznym tylko wówczas, gdy posługuje się nim czysty zamiar serca i skrycie go rozumie. Nie będzie natomiast skuteczny przy stosowaniu go w celu osiągnięcia własnych korzyści ze szkodą dla innych. Drganie języka światła jest łagodnym, ale wyraźnym wezwaniem do porzucenia na zawsze ciężkich obszarów wypełnionych stresem, wysiłkiem, bóle, cierpieniem, krzywdą, kłopotami i troskami oraz otworzenia się na jasne, budujące siły wszechświata. Teraz nadszedł czas korzystania w pełni ze światła w całej jego wspaniałości. Dlatego wybaczamy sobie, także wszystkim innym, którzy kiedykolwiek nas skrzywdzili. Ten płynący z serca akt przebaczenia zagoi wszystkie rany. Przeszłość jest wyłącznie przeszłością.

Połóżcie wybrany piktogram bezpośrednio na skórze. W którym miejscu? To podpowie Wam serce. Możecie także narysować wybrany symbol na skórze, wykorzystując do tego paznokieć lub tępo zakończony ołówek lub pisak(żółty). Niech wyobraźni ma on zawsze kolor złoty. Postarajcie się wbić wybrany znak w duchową pamięć i w ciągu dnia mieć go zawsze przed oczami duszy. Serce związane ze skomplikowanym przesłaniem piktogramu, zatopi się w cichej modlitwie, połączy z najwyższa esencją, a wy usłyszycie delikatny dźwięk, który wywoła w was przepełnione ufnością, łagodzące uczucie błogości. Działanie piktogramów jest ciche, czułe, delikatne i „matczyne”. Pozwala nam ochraniać siebie samych, odżywiać, troszczyć się o siebie, szanować, być obecnym i czujnym, pełnym szacunku i wrażliwości.

Mieć w sobie więcej potulności. Więcej zrozumienia. Więcej wyrozumiałości. Częściej się uśmiechać i mieć w sobie dużo więcej radości życia. Proces leczenia zaczyna się, gdy człowiek się otwiera i chce poszukać nowych dróg, bo stare, od dawna już znane rozwiązania nic się już nie zdają. Piktogramy uczą miłości do siebie. Pomagają nam wybaczyć, wyleczyć stare rany. Piktogramy są językiem przeznaczonych dla tych, którzy chcą się nauczyć miłości. Miłości do siebie samych.

według Suzan H. Wiegel

 

 

Piktogram #06Nr 6
Nadszedł czas, by stworzyć wewnętrzną siłę światła i jasność.

 

 

 

 

Piktogram #09Nr 9
Znajdź w sobie centrum, z którego promieniuje siła, która buduje witalność, przychylność, odwagę i zaufanie

 

 

 

 

Piktogram #17Nr 17
Przypatrz się Ziemi, spróbuj nazwać cały ten nieskończony świat Twoją nową ojczyzną.

 

 

 

 

Piktogram #18Nr 18
Poczuj, że jesteś na szczycie i bądź wdzięczny, bo Twe naturalne bogactwo będzie mnożyć się wszędzie dookoła. Idź stale naprzód…

 

 

Piktogram #22Nr 22
Jesteś częścią boskiego dziedzictwa, częścią wszechświata, częścią światła. I nie musisz tego ani udowadniać, ani rozpracowywać. Ty po prostu już tym jesteś.

 

 

 

Piktogram #27Nr 27
Świat nie może się rozwinąć bardziej niż Twoja dusza. Bo w Tobie jest wszystko! Ty jesteś wszystkim!

 

 

Piktogram #39Nr 39
Doświadczaj ciemności i światła z taką samą otwartością i wdzięcznością. Tylko w ten sposób będziesz mógł zrozumieć Całość. I tylko wtedy będziesz wolny!