Nowości,  Warsztaty

Wykład i Medytacja: MOC PRZEBACZENIA – MOC MIŁOŚCI

13 grudnia 2015, godz.: 11:00, Wrocław

Każdy z nas został obdarowany mocą przebaczenia. Nie zawsze mamy świadomość, jak bardzo wielka jest to moc. Energia tego daru pozwala nam uwolnić się od żalu, poczucia krzywdy, poczucia winy, zazdrości, zawiści, małości. Pozwala nam oczyścić toksyczne, ograniczające relacje lub przemienić je w relacje harmonijne.

Akt wybaczenia otwiera nam drogę do nowych, pozytywnych możliwości, do wolności, do zdrowia, kreatywności.

Moc miłości to kolejny dar, jaki otrzymaliśmy, który jest w nas i zawsze możemy z niego skorzystać. Ta potężna Energia może czynić cuda, o ile się na nie otworzymy, o ile z niej skorzystamy.

Moc miłości przemienia nas, budzi ze snu zapomnienia, uzdrawia nas, utrzymuje przy życiu, rozświetla nas, uwalnia od leku, ego.

Czy jesteśmy w pełni świadomi boskich mocy, które zawsze mamy do własnej dyspozycji?

kasztany

Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Księgarnio-Kawiarnia Nalanda, Wrocław, pl. Kościuszki 12

Termin: 13 grudnia 2015,  godz.11:00

Wstęp: 20 zł

Informacje i zgłoszenia pod tel.: 604 538 764

_________________________________________________________________________
Antonina K. Hoszowska – od ponad dwudziestu lat zajmuje się uzdrawianiem duchowym i rozwojem duchowym oraz medycyną naturalną, a od kilkunastu lat transformacją Światłem. Prowadzi indywidualne terapie oraz warsztaty. Traktuje człowieka całościowo: ciało, umysł i dusza w jedności z sobą samym i z całym otaczającym światem. Na swojej stronie internetowej dzieli się swoimi doświadczeniami, pomagając w ten sposób poszukującym wsparcia w rozwoju i potrzebującym pomocy:
www.antoninakhoszowska.pl