Nowości,  Warsztaty

Warsztaty w Miłości i Świetle: Poznaj siebie i pokochaj siebie. Ludzie, którzy znają innych są doświadczeni, ludzie którzy znają siebie są oświeceni.

14 – 16 czerwca 2019, Kostrzyca k. Jeleniej Góry

zmiana terminu warsztatów:

6 – 8 września 2019


Odkrycie siebie, odkrycie swoich zalet, zdolności, talentów jest niezwykle ważne dla naszego rozwoju. Również przyglądnięcie się swoim iluzorycznym słabościom, wadom, blokadom jest bardzo ważne, aby móc je przemienić, przetransformować w nasze zalety, atuty, bogactwo. Ludzie bardzo często koncentrują swoją uwagę na innych, na zewnątrz. Zajmują się nimi, pomagają, wspierają ich, zachwycają się nimi, podziwiają ich, krytykują, potępiają innych.

Robią to wszystko, bo nie chcą spojrzeć na siebie i zagłębić się w sobie i przemienić siebie samego, odkryć w sobie skarby, które są w nich. Boją się siebie, boją się najbardziej swoich skarbów, bo wtedy, będą musieli je pokazać, wyjść przed szereg i przejawiać: mądrość, moc, piękno, wspaniałość, bogactwo. Boją się spojrzeć na siebie innymi oczami niż oczami krytyka, surowego belfra, cenzora. Trudno im być dla siebie łagodnym, wyrozumiałym, cierpliwym i otaczać siebie miłością. Boją się miłości do siebie, boją się pokochać siebie.

Kiedy zdobędziesz się na odwagę, aby poznać siebie i odkryć prawdziwego siebie, wtedy Twoje życie przemieni się i poczujesz miłość do siebie i całego świata. To nie są tylko puste frazesy, ale to Twoja szansa, aby uczynić swoje życie piękne, radosne, szczęśliwe, spełnione.

W trakcie warsztatów masz szansę przyglądnąć się sobie bliżej, odkryć to, co jest wspaniałe, niepowtarzalne w Tobie, talenty, umiejętności, o które siebie nie podejrzewałeś. Jednocześnie nauczysz się, jak przetransformować iluzoryczne słabości, wady, w pozytywne atuty Twojej osobowości, przemienić poczucie niskiej wartości w wiarę, pewność siebie, wznieść się ponad ograniczenia i blokady ego.
Kiedy poznasz siebie, kiedy zaakceptujesz siebie, kiedy zrozumiesz siebie i poczujesz kim naprawdę jesteś i po co tu jesteś na Ziemi, nie będziesz już musiał grac kogoś, tylko będziesz w pełni sobą i z sobą i z całym światem.


Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Kostrzyca k. Jeleniej Góry

Termin: 6 – 8 września 2019, godz.:
■                     „… do utraty sił
■            Do utraty tchu…
■                      … tyle było chwil” ?;-)
-)

Koszt: 500 zł (zajęcia, nocleg)

Informacje i zgłoszenia pod tel.: 604 538 764

Termin zgłoszeń do: 30.08.2019