Nowości,  Warsztaty

WARSZTATY W MIŁOŚCI I ŚWIETLE :
TYLKO MIŁOŚĆ PRZYCIĄGA RZECZY , KTÓRE PRAGNIESZ.
9-11 grudzień Kostrzyca k. Karpacza

Na Ziemi funkcjonują dwa największe magnesy : Miłość i lęk, które wyznaczają dwubiegunowość.
Jeden i drugi ma ogromną Moc przyciągania.

Co przyciągają ?

Przyciągają to o czym myślimy, co czujemy, co mówimy, na czym się koncentrujemy.

Codziennie przez nasz umysł przebiega ok.60 000 myśli a one wyzwalają określone emocje, słowa i naszą uwagę i działania.

Czym różnią się te dwa bieguny magnetyczne?

Miłość przyciąga, to, co chcemy, pragniemy, co sprawia, że nasze serce wypełnia się radością, nasza głowa jest jasna, lekka, ciało rozluźnione, uzdrowione, odnowione, odmłodzone  i emanujemy Światłem, Miłością.

Lęk jest  super magnesem do przyciągania tego wszystkiego czego nie chcemy, czego się boimy, przed czym uciekamy, nienawidzimy,  potępiamy, oceniamy, osądzamy.

W jednym i w drugim przypadku to my decydujemy, jaki biegun nas przyciąga.

A wszystko zaczyna się od naszych myśli, emocji a w dalszej kolejności    to właśnie one informują naszą duszę, jaką ma stworzyć dla nas rzeczywistość.

Jeśli będą one pełne miłości , to nasza rzeczywistość będzie taka, jaką pragniemy doświadczać a jeśli pełne lęku to nie będzie to rzeczywistość, której oczekiwalibyśmy.

A więc uważność, higiena myśli, czujność i obserwacja myśli, emocji i słów jest niezbędna, aby doświadczać działania bieguna Miłości.

W tym procesie stwarzania mamy w sobie – w swoim wnętrzu – wielką pomoc w postaci Boskich Doskonałych Energii: Miłości, Mądrości , Mocy i Inteligencji.

Ta  Boska pomoc czeka na nas zawsze, a kiedy zwrócimy się do niej  i  poprosimy o wsparcie, w stwarzaniu tego, czego tak bardzo pragniemy, to otrzymamy Potężne Wsparcie.

Ona jest Bogiem w działaniu. Ona jest Wszechwiedząca Inteligencją, Doskonałą Miłością, Doskonałą Mądrością, Doskonałą Mocą.

Jest Światłem, Świętą Iskrą, która w każdym z nas jest i czeka na odkrycie i zanurzenia się w tej Potężnej Energii Boga.

Z Miłością zapraszam na grudniowe warsztaty w czasie których będziemy tworzyć( każdy z osobna i w Jedności) Boskie pragnienia, myśli, emocje, słowa i działania w Obecności JAM JEST dla najwyższego Dobra naszego i wszystkich.

 

 

Prowadzenie :Antonina K. Hoszowska

Miejsce : Kostrzyca k. Karpacza

Termin : 9 -11 grudzień 2022

Początek : piątek – godz. 16:00

Sobota : godz, 10 :00 – 18:00

Niedziela : 10:00-14:00

Koszt :670 zł

Ilość miejsc :13

Informacje i zgłoszenia pod tel.604 538 764

rozwój duchowy#miłość#radość #kreacja# medytacja#Światło# Obecność JAM JEST# Fioletowy Płomień#doskonałość