Nowości,  Warsztaty

Warsztaty w Miłości i Świetle: Transformacja lęku w miłość.

15 – 17 lutego 2019, Kostrzyca k./Jeleniej Góry


Lęk jest energią, która zabiera nam energię, radość, poczucie pewności siebie, wiarę we własne zdolności, umiejętności, burzy nasz spokój, harmonie, obniża naszą odporność, naszą wibracje, wywołuje choroby. Przejawia się w postaci stresu, napięcia, irytacji, złości, zawiści, zazdrości, agresji, przemocy, depresji, braków różnej postaci itp. Kiedy uświadomisz sobie swój lęk, to dużo łatwiej będzie ci go przetransformować w czystą, jasną energię – w Światło, Miłość.

Pracując Energią Miłości, Energią Światła i świętym oddechem, oddechami nieskończoności, oddechem DNA twoje wibracje ciał i umysłu będą osiągać bardzo wysokie częstotliwości. Twój mózg doświadczać będzie ogromnej przemiany tworząc koherentne fale mózgowe – fale alfa, theta, a chwilami nawet delta. Siłą swojego Boskiego serca będziesz tworzyć emocje, myśli, w których odczuwać będziesz w sobie spokój, rozluźnienie, równowagę, odprężenie, miłość, łagodność, akceptacje, a potem odwagę, pewność siebie, kreatywność, entuzjazm, szczęście, pełnię, całość, jedność z sobą i ze wszystkim co cię otacza.

Ten nowy stan umysłu spowoduje zmiany w twoim ciele fizycznym, które będzie się zmieniało pod wpływem twoich nowych myśli, wyobrażeń o sobie, o swoim zdrowiu, zdolnościach, możliwościach. Poczujesz, jak twoje ciało będzie się stopniowo rozluźniać, tracić gęstość, rozszerzać, a blokady stopniowo zaczną się rozpuszczać w Energii Miłości, Energii Światła. Doświadczać będziesz lekkości, subtelności, przypływu sił witalnych, młodości, piękna, elastyczności. Tak, jakbyś zrzucił z siebie ogromne ciężary, które tak długo dźwigałeś na sobie i w sobie. Ujrzysz siebie na nowo, zobaczysz innego człowieka, który zawsze był w tobie, a teraz ukazał się – jaśniejszego, wspanialszego, młodszego, zdrowszego.

Kiedy nastąpi pełna harmonia między twoim zmienionym umysłem (Boskim), a świętym sercem, poczujesz, że jesteś świadomym twórcą swojego życia i zrozumiesz po co tu jesteś na Ziemi, w tym czasie.


Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Kostrzyca k. Jeleniej Góry

Termin: 15 – 17 lutego 2019, godz.:
■                     „… do utraty sił
■            Do utraty tchu…
■                      … tyle było chwil” ?;-)
-)

Koszt: 480 zł (zajęcia, nocleg)

Informacje i zgłoszenia pod tel.: 604 538 764

Termin zgłoszeń do: 8.02.2019