Nowości,  Warsztaty

Traktuj swoje lęki z miłością. Lęki są miejscami w Tobie, które czekają na miłość, na uzdrowienie.

24 – 26 listopada 2017, Kostrzyca k. Jeleniej Góry

Lęki to sfera naszej istoty, która zbiera nam najwięcej energii. Lęki ograniczają nas, zaciemniają nas, więżą nas w niskich wymiarach. Wstydzimy się ich, ukrywamy je, walczymy z nimi i jednocześnie kreujemy je.

Dużą ich część przejęliśmy od naszych przodków i tak, jak oni, nie potrafiliśmy się dotąd od nich uwolnić. Gdy walczyliśmy z nimi, to one rosły w siłę i kreowały nam negatywną rzeczywistość, negatywne doświadczenia.

A może czas już przejść na wyższy poziom, aby ogłosić rozejm i przestać z nimi walczyć. Może spróbować poznać je, zaakceptować i przemienić mega energią, jaką jest Miłość.

Albert Eistein zauważył tę potężną moc miłości. W liście do swojej córki opisał ją jako siłę, „dla której jak dotąd nauka nie znalazła wytłumaczenia. Owa siła zawiera w sobie i wpływa na wszystkie inne, stoi ponad wszystkimi zjawiskami działającymi we Wszechświecie”.

Napisał również:

Jeśli chcemy, aby nasz gatunek przetrwał, jeśli mamy znaleźć sens w życiu, jeśli chcemy ocalić świat i każdą czującą istotę, która go zamieszkuje, miłość jest jedyną odpowiedzią.

Może nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby stworzyć bombę miłości, wystarczająco potężną, aby całkowicie zniszczyć nienawiść, egoizm i chciwość, które dewastują naszą planetę. Jednak, każdy człowiek nosi w sobie mały, lecz potężny generator miłości, którego energia czeka na uwolnienie. Gdy nauczymy się dawać i przyjmować tę uniwersalną energię, moja kochana Lieserl, potwierdzimy, że miłość pokonuje wszystko, jest w stanie wszystko przeniknąć, ponieważ miłość jest kwintesencją życia”.


Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Kostrzyca k. Jeleniej Góry

Termin: 24-26 listopada 2017,
_            godz.: ile wystarczy sił!?;-)-)

Koszt: 440 zł (zajęcia, nocleg)

Informacje i zgłoszenia pod tel.: 604 538 764

Termin składania zgłoszeń: do 18 listopada 2017