Zapraszam serdecznie na moją stronę

 Witaj Internetowy Podróżniku!!!

 


 

Z MIŁOŚCI DLA MIŁOŚCI I POPRZEZ MIŁOŚĆ.

To moje credo życiowe i credo mojej strony.

MIŁOŚĆ towarzyszy mi od początku mojego Istnienia i to dla Niej pojawiłam się ponownie na Ziemi i poprzez MIŁOŚĆ służę MIŁOŚCI wypełniając swoje

Boskie zadanie, Boską misję.

Jedną z form mojej pracy dla Dobra na Ziemi jest ta strona.

Została pierwotnie założona kilkanaście lat temu a teraz na bazie materiałów z poprzedniej powstała nowa.

Nasz otaczający świat zmienia się i my również tak, jak nasza piękna planeta Ziemia.

 Wszyscy doświadczamy transformacji i moja strona również.

Żyjemy w szczególnych Czasach, które wymagają od nas dokonywania wyborów w każdej sferze życia.

Od nas zależy czy wybierzemy życie w Miłości czy życie w lęku.

 Każdy z nas ma wolną wolę i sam ma podejmować decyzje, aby stać się niezależną, wolną istotą.

To wielkie wyzwanie, wymagające porzucenia starych programów, negatywnych wzorców wyniesionych z domów, szkoły, środowiska.

To Czas zaufania Miłości, swojej intuicji, wewnętrznej sile, Boskości , Obecności JAM JEST, która jest Bogiem działającym w nas, Światłu jakkolwiek nazwiemy tę Boską Siłę, która jest w każdym z nas.

Ta strona ma zadanie pomóc Ci w uwolnieniu tego, co Ci już nie służy i odkryciu w sobie nieskończonej Boskiej Miłości, Boskiej Mądrości, Boskiej Mocy, Boskiej Inteligencji, Boskiego Pokoju, Boskiej Harmonii, Boskiej Wolności, Boskiej Radości, Boskiej Szczęśliwości, Boskiej Obfitości, Boskiego Bogactwa, Błogości.

Znajdziesz w niej artykuły, materiały, medytacje, wywiady, techniki oraz energetyczne obrazy do pracy w rozwoju osobistym, rozwoju duchowym.

Dzielę się nimi z potrzeby serca.

Od ponad trzydziestu lat zajmuje się terapią naturalną, rozwojem duchowym, uzdrawianiem duszy, psychoterapią, medycyną duchową, kwantową i transformacją światłem, terapią energią drzew.

Prowadzę sesje terapeutyczne, masaż Światłem, warsztaty z rozwoju duchowego i osobistego.

Doświadczając osobiście transformacji i transmutacji dzielę się swoimi przeżyciami, przemianami, mądrością zamieszczając na stronie teksty moich artykułów, które mogą pomóc innym w ich transformacji świadomości, transmutacji ciał, pokochaniu siebie, uwolnieniu się od lęków.

Od wielu, wielu lat podążam Drogą Światła,

Drogą Miłości.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z treścią mojej strony, skorzystania jej bogatej oferty, jednocześnie życząc pięknych, pełnych miłości doświadczeń.

 
 

Z wyrazami szacunku

 

Antonina K. Hoszowska