Artykuły

Nie lękajcie się

Wczoraj zadzwoniła do mnie moja przyjaciółka, zaniepokojona informacjami o katastroficznych wizjach 2012 roku. Była przestraszona, zaniepokojona i oburzona. Wszystkie te uczucia kotłowały się niej. Nie mogła się zgodzić na apokaliptyczną wizję 2012 roku. Potrzebowała pomocy, bo nagle Jej piękne plany na przyszłość przysłoniły czarne chmury. Dotychczas widziała zawsze tęczę wokół Ziemi i cieszyła się nią. Wierzyła, że wkrótce na naszej pięknej planecie zapanuje Pokój, Miłość i Harmonia. Aż tu nagle niepokojące emaile, które zaczęła otrzymywać jedne po drugim, zburzyły jej radość i spokój. Kolorowa tęcza na moment została przysłonięta przez ciemne obłoki. Po krótkiej rozmowie uspokoiła się i znowu zobaczyła ukochaną tęczę.

Żyjemy teraz w ciekawym Czasie – Czasie Przemiany- transformacji. Codziennie mamy szansę przemienić nasze życie w szczęśliwe albo w nieszczęśliwe. Przemienić lęk w odwagę albo jeszcze większy lęk. Braki w obfitość lub jeszcze większe braki. Mamy wolną wolę. Możemy wybierać. Stwórca tak bardzo nam zaufał, że dał nam prawo wyboru. To my decydujemy co wybierzemy. To my tworzymy swoje życie w każdej minucie, w każdej godzinie, każdego dnia. To co teraz myślisz, to co teraz mówisz, to pojawi się w twojej przyszłości. Jeśli dotychczas skupiałaś się na lęku, na braku pieniędzy, na cierpieniu, na swoich niepowodzeniach, to teraz manifestuje się w Twoim życiu. Spójrz wstecz i przypomnij sobie, jak dotychczas myślałaś o sobie. Jak patrzyłaś na siebie? W jaki sposób postrzegałaś otaczający Cię świat?

Konie 01To wszystko stworzyłaś swoimi myślami, słowami i działaniem. To zaistniało w Twoim życiu. Teraz masz szansę to przemienić. Teraz możesz odkryć swoją moc stwórczą, na przekór czarnym prognozom. Teraz możesz uwolnić się od lęku. Właśnie teraz, kiedy zewsząd słyszysz o kryzysie, o Apokalipsie i innych koszmarach. To jest czas transformacji Twojego lęku w odwagę. To jest Czas tworzenia życia w Miłości, Pokoju, Radości, Harmonii, Obfitości. Wypełnij swoje myśli tym czego pragniesz. Wyrzuć ze swojego ludzkiego umysłu szare myśli, ciemne myśli. Dopilnuj, aby te szare myśli odeszły na zawsze. Zacznij marzyć.

Konie 02Skup się na tym co dobre, co piękne i dawaj temu energię. To będzie rosło i potęgowało się z każdą chwilą a to co ciemnie będzie słabło. Bądź wytrwałą. Zaufaj sobie, zaufaj w swoją stwórczą moc. Obok mogą pojawiać się różne czarne scenariusze. Daj przyzwolenie na nie. Świat przez to jest bogatszy i dzięki temu każdy ma prawo wyboru. Nie oburzaj się, że powstają takie scenariusze. One są także potrzebne, abyś mogła wybrać miłość, pokój, harmonię, siłę, odwagę, radość , abyś odkryła, że Ty sama jesteś Miłością, Pokojem, Światłem.

To twój czas przemiany. To co teraz zasiejesz, będziesz zbierać w najbliższym czasie, w myśl uniwersalnego prawa Kosmosu jesteś siewcą . A więc zasiewaj to co najpiękniejsze, to co bardzo pragniesz, aby być szczęśliwym w miłości, pokoju i harmonii w poszanowaniu każdego stworzenia i siebie. Na koniec pisania tego tekstu przyszły do mnie słowa naszego wielkiego Polaka, Pielgrzyma Miłości, JANA PAWŁA II który często powtarzał następujące słowa:

„Nie lękajcie się. Wierzcie w Moc Ducha a odnowi Was i tą Ziemię”.