Nowości,  Warsztaty

Wykład i medytacja: Uzdrawiająca i oczyszczająca moc Fioletowego Płomienia

24 listopada 2016, godz.: 18:00, Wrocław

Fioletowy Płomień to potężna energia, Boska energia, która jest nam podarowana, aby z lekkością dokonać transformacji ludzkiej świadomości, ludzkiej fizyczności, transformacji całej planety. Jej działanie jest ogromne. Fioletowy Płomień spala wszelkie negatywne myśli, emocje, słowa, które my, ludzie wykreowaliśmy nieświadomie, w tym życiu i w naszych wcześniejszych życiach.

Kiedy zaczynamy pracować z Fioletowym Płomieniem przemienia się nasze życie. Stopniowo uwalniamy się od lęku, od ograniczeń, blokad, które trzymają nas w nieświadomości naszej wielkiej mocy, mądrości. Zaczynamy patrzeć na świat miłością i dostrzegać Dobro, które jest w nas i wokół nas. Zaczynamy dostrzegać, że tak naprawdę to sami siebie ograniczamy i stwarzamy swoje choroby, braki, negatywne relacje, negatywne doświadczenia.

Fioletowy Płomień spala nasze dolegliwości, ich przyczyny cielesne, mentalne, emocjonalne, materialne. Sięga aż do ich źródła. Oczyszcza nas i uzdrawia. Otwiera nas na naszą jasność, czystość, zdrowie, pokój, harmonię, radość, szczęście, bogactwo, a w dalszej kolejności na doskonałość, na transmutacje.

Praca z Fioletowym Płomieniem jest prosta i łatwa. Każdy może korzystać z tej wielkiej mocy Fioletowego Płomienia. Od nas tylko zależy, czy będziemy cierpliwi, wytrwali, systematyczni, pełni wiary i ufności w naszej pracy ze sobą, dla siebie, dla świata, dla Najwyższego Dobra.

natures-beauty-in-purple-color

Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Czarodzielnia Cafe – kawiarnia i sklep magiczny,
                Wrocław, ul. Pomorska 27

Termin: 24 listopada 2016,  godz.18:00

Wstęp: 30 zł

Informacje i zgłoszenia pod tel.: 604 538 764

_________________________________________________________________________
Antonina K. Hoszowska – od ponad dwudziestu lat zajmuje się uzdrawianiem duchowym i rozwojem duchowym oraz medycyną naturalną, a od kilkunastu lat transformacją Światłem. Prowadzi indywidualne terapie oraz warsztaty. Traktuje człowieka całościowo: ciało, umysł i dusza w jedności z sobą samym i z całym otaczającym światem. Na swojej stronie internetowej dzieli się swoimi doświadczeniami, pomagając w ten sposób poszukującym wsparcia w rozwoju i potrzebującym pomocy:
www.antoninakhoszowska.pl