Nowości,  Warsztaty

Wykład i Medytacja: Twórzmy rzeczywistość pokoju, miłości, harmonii, porozumienia, zrozumienia, wolności

17 marca 2016,  godz.: 17:15,  Wrocław

Nastał czas próby. Wokół nas narasta fala  kłótni, konfliktów, nieporozumień, sprzecznych poglądów, politycznych waśni, które wpływają  na nasze życie osobiste, rodzinne, zawodowe i społeczne.

Lęk generuje te energie, skłóca ludzi , dzieli, stawia na przeciwstawnych barykadach.
Możemy to zatrzymać.
Możemy to przemienić.

bylinki

W każdym z nas jest wewnętrzna mądrość, która nas poprowadzi i nie pozwoli ulec negatywnym emocjom, ocenom, czarnym wizjom. Ta mądrość podpowie nam, aby nie wchodzić w dyskusje, kłótnie, które zabierają nam energie, a nic dobrego nie tworzą.

Teraz jest czas, aby zastosować w praktyce wiedzę, metody, techniki, pozwalające nam tworzyć w sobie, wokół siebie, w kraju, na świecie przestrzenie pokoju, miłości, zgody, porozumienia, harmonii, wolności. To od nas zależy, jaka będzie nowa rzeczywistość. Każdy z nas ma ogromny wpływ na losy świata. Każdy ma moc i światło, miłość, które mogą rozpuścić ten narastający mrok.

Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Księgarnio-Kawiarnia Nalanda, Wrocław, pl. Kościuszki 12

Termin: 17 marca 2016,  godz.17:15

Wstęp: 20 zł

Informacje i zgłoszenia pod tel.: 604 538 764

_________________________________________________________________________
Antonina K. Hoszowska – od ponad dwudziestu lat zajmuje się uzdrawianiem duchowym i rozwojem duchowym oraz medycyną naturalną, a od kilkunastu lat transformacją Światłem. Prowadzi indywidualne terapie oraz warsztaty. Traktuje człowieka całościowo: ciało, umysł i dusza w jedności z sobą samym i z całym otaczającym światem. Na swojej stronie internetowej dzieli się swoimi doświadczeniami, pomagając w ten sposób poszukującym wsparcia w rozwoju i potrzebującym pomocy:
www.antoninakhoszowska.pl