Warsztaty

Wykład i Medytacja: Jak moje ciało fizyczne reaguje na proces transformacji i transmutacji? Czy mogę złagodzić kłopotliwe objawy transmutacji?

12 czerwca  2015, Wrocław

czlowiek

Od kilku lat doświadczamy na Ziemi procesu transformacji i transmutacji. Nie zawsze jesteśmy świadomi, jak nasze ciała biologiczne reagują na te procesy. Palpitacje serca, przypływy gorąca, a za chwile zimna, ból kończyn, stawów – to najczęstsze objawy, które odczuwamy.

Kiedy nie jesteśmy świadomi, z czym związane są te objawy, budzą one w nas niepokój, lęk i obawy o nasze zdrowie. Te negatywne emocje nie pomagają nam w transmutacji a wręcz przeciwnie utrudniają nam jej łagodny przebieg.

Jeśli poznamy bliżej reakcję naszego ciała biologicznego na przyspieszoną wibracje, jaka serwowana jest teraz mieszkańcom Ziemi, to nasze obawy znikną i poczujemy się znacznie lepiej. Możemy też  poznać sposoby, techniki, jak złagodzić przebieg  przemiany naszych ciał.

Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Księgarnio-Kawiarnia Nalanda, Wrocław, pl. Kościuszki 12

Termin: 12 czerwiec 2015  godz.18-20

Wstęp: 20 zł

Informacje i zgłoszenia pod tel.: 604 538 764

_________________________________________________________________________
Antonina K. Hoszowska – od ponad dwudziestu lat zajmuje się uzdrawianiem duchowym i rozwojem duchowym oraz medycyną naturalną, a od kilkunastu lat transformacją Światłem. Prowadzi indywidualne terapie oraz warsztaty. Traktuje człowieka całościowo: ciało, umysł i dusza w jedności z sobą samym i z całym otaczającym światem. Na swojej stronie internetowej dzieli się swoimi doświadczeniami, pomagając w ten sposób poszukującym wsparcia w rozwoju i potrzebującym pomocy: www.antoninakhoszowska.pl