Nowości,  Warsztaty

Wykład i Medytacja: Dbajmy o swoje ciała fizyczne i subtelne i wypełniajmy je miłością

16 czerwca 2016,  godz.: 17:30,  Wrocław

Nasze ciała są urządzeniami służącymi do duchowego wzrostu i uzdrawiania.

Nie zawsze jesteśmy świadomi, że tak jest. Bardzo często traktujemy je instrumentalnie, nie odczytując przesyłanych przez nie informacji, wskazówek, podpowiedzi.

Nasze wymagania, nierzadko krytyka, nie dodają im czystej energii. Karmimy je lękiem, złością, rozczarowaniem i zapominamy, że one najbardziej potrzebują miłości. Potrzebują akceptacji, troskliwości, łagodności i wdzięczności.

Warto przypominać o tym każdego dnia: o poranku, kiedy rozgrzewamy się, aby rozpocząć nowy dzień, w południe, aby zrobić sobie pauzę i wieczorem, by podziękować za pomoc w realizacji naszych planów.

Roztocze

Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Księgarnio-Kawiarnia Nalanda, Wrocław, pl. Kościuszki 12

Termin: 16 czerwca 2016,  godz.17:30

Wstęp: 20 zł

Informacje i zgłoszenia pod tel.: 604 538 764

_________________________________________________________________________
Antonina K. Hoszowska – od ponad dwudziestu lat zajmuje się uzdrawianiem duchowym i rozwojem duchowym oraz medycyną naturalną, a od kilkunastu lat transformacją Światłem. Prowadzi indywidualne terapie oraz warsztaty. Traktuje człowieka całościowo: ciało, umysł i dusza w jedności z sobą samym i z całym otaczającym światem. Na swojej stronie internetowej dzieli się swoimi doświadczeniami, pomagając w ten sposób poszukującym wsparcia w rozwoju i potrzebującym pomocy:
www.antoninakhoszowska.pl