Nowości,  Warsztaty

Warsztaty w Miłości i Świetle: Wszystko jest ze sobą połączone i dlatego wszystko, co uczyniłeś innym istotom, uczyniłeś również samemu sobie.

5 – 7 kwietnia 2019, Kostrzyca k. Jeleniej Góry


Kiedy Twoja świadomość oparta jest na ego, na lęku, na oddzieleniu, jesteś nieświadomy, że każda negatywna myśl o innej osobie, każda emocja złości, gniewu, ataku, każde negatywne słowa są skierowane do siebie samego. Sam chłoniesz tę truciznę, którą kierujesz do innych i zatruwasz swoją własną przestrzeń, w której żyjesz.

Jednak, gdy postanowisz otworzyć się na świadomości jedności, że wszyscy jesteśmy połączeni i wybierzesz relacje międzyludzkie oparte na miłości, wtedy będziesz bardziej uważny/a, aby tworzyć myśli, słowa pełne szacunku, pokoju, miłości. Będziesz coraz bardziej czujny na podszepty swojego ego, swojego lęku i nie pozwolisz się im manipulować, sterować i kierować sobą.

Wtedy sam będziesz obdarowywał innych i siebie samego pokojem, miłością, czystą Boską Energią – Energią Miłości.

A każde przypadkowe spotkanie w Drodze możesz uczynić piękne, radosne, dające Ci poczucie szczęścia i świadomość, że tworzysz nowy świat oparty na miłości, a nie lęku.


Prowadzenie: Antonina K. HoszowskaRaszowkaKoniki

Miejsce: Kostrzyca k. Jeleniej Góry

Termin: 5 – 7 kwietnia 2019, godz.:
■                     „… do utraty sił
■            Do utraty tchu…
■                      … tyle było chwil” ?;-)
-)

Koszt: 480 zł (zajęcia, nocleg)

Informacje i zgłoszenia pod tel.: 604 538 764

Termin zgłoszeń do: 28.03.2019