Nowości,  Warsztaty

Wykład i medytacja: Miłość to klucz do zdrowia, radości, szczęścia, bogactwa…

10 września 2015, Wrocław

Serdecznie zapraszam na wykład i medytację:

Miłość to klucz do zdrowia, radości, szczęścia, bogactwa…

Miłość to potężna energia, która jest esencją wszystkiego, co istnieje.

Ma najwyższą wibrację, najwyższą szlachetność, największą moc.

Miłość daje życie.

Jest życiem.

Jej moc alchemiczna potrafi przemienić najtrwalsze łańcuchy zniewolenia w wolność.

Miłość otwiera nasze oczy na prawdziwy świat, który istnieje wokół nas, a którego nie dostrzegamy, kiedy nasze serca są zamknięte. Wybierając miłość bezwarunkową otwieramy drzwi do nowego życia, w którym sami stajemy się świadomymi twórcami historii swojego życia.

Żyjąc bez miłości stajemy się stopniowo coraz bardziej pozbawiani sił witalnych, szybciej starzejemy się, chorujemy, szybciej wypalamy się, tracimy radość życia, pozbawiamy się nowatorskich kreacji, zdrowia, zasychamy w smutku, żalu, goryczy, biedzie i lęku.

Uniwersalne Prawo Miłości jest Prawem Przyciągania, które w magiczny sposób przyciąga wszystko to, co kochamyKochając podnosimy swoje częstotliwości do coraz wyższych wibracji.

Nasze pragnienia, marzenia mają znacznie wyższą wibrację od nas, gdy zaczynamy marzyć. Jeśli chcemy, żeby spełniły się musimy podnieś swoje częstotliwości do wibracji naszych marzeń. A drogą do osiągnięcia takiego stanu jest miłość, czyli kochanie tego czego pragniemy i o czym marzymy.

roza

Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Księgarnio-Kawiarnia Nalanda, Wrocław, pl. Kościuszki 12

Termin: 10 września 2015  godz.18-20

Wstęp: 20 zł.

Informacje i zgłoszenia pod tel.: 604 538 764

_________________________________________________________________________
Antonina K. Hoszowska – od ponad dwudziestu lat zajmuje się uzdrawianiem duchowym i rozwojem duchowym oraz medycyną naturalną, a od kilkunastu lat transformacją Światłem. Prowadzi indywidualne terapie oraz warsztaty. Traktuje człowieka całościowo: ciało, umysł i dusza w jedności z sobą samym i z całym otaczającym światem. Na swojej stronie internetowej dzieli się swoimi doświadczeniami, pomagając w ten sposób poszukującym wsparcia w rozwoju i potrzebującym pomocy:
www.antoninakhoszowska.pl