Nowości,  Warsztaty

Warsztaty w Miłości i Świetle: Energia Miłości jest Energią Życia, korzystaj z niej tworząc swoje życie bez lęku, bez ego

17-18 grudnia 2016, Chojnów k. Legnicy

Miłość to Energia, która unosi nas na wyższe poziomy. To Energia Światła, Boska Energia, z wyższego świata, wyższych wymiarów. W naszym wymiarze też jest, ale nie jako jedyna. Na drugim jej biegunie jest przeciwstawna Energia – Energia Lęku.

Żyjemy na Ziemi w dwubiegunowości, aby nauczyć się wybierać świadomie. Mamy wolną wolę i to my decydujemy, jaką energię wybieramy. Nikt nas do niczego nie zmusza, tylko my sami siebie. Zawsze to Ty decydujesz, jakie wybierasz myśli, jakie wypowiadasz słowa, jakimi emocjami emanujesz i jakie są Twoje czyny.

Kiedy wybierasz Energie Miłości zaczynasz tworzyć myśli pełne pokoju, życzliwości, współczucia, akceptacji, optymizmu, miłosierdzia, przebaczenia dla siebie i innych, a one dają Ci dobre samopoczucie, dobre emocje, jasne słowa, pozytywne czyny. Dają Ci zdrowie, radość, harmonię, pokój, kreatywność, bogactwo i szczęśliwe życie.

Koniec roku kalendarzowego nasuwa nam refleksje i nadzieje na lepsze jutro. Warto więc zrobić bilans, co wybieraliśmy w mijającym nas roku 2016 i pomyśleć, jaki chcielibyśmy mieć kolejny rok, czego chcielibyśmy doświadczać, jakie kreacje stworzyć, aby dokonać najlepszych dla nas i dla Najwyższego Dobra wyborów.


Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Chojnów k. Legnicy

Termin: 17-18 grudnia 2016,  godz.10:00-16:00

Koszt: 200 zł

Informacje i zgłoszenia pod tel.: 604 538 764