Warsztaty

Warsztaty w Miłości i Świetle: DOSTRAJAM SWOJĄ CZĘSTOTLIWOŚĆ DO WIBRACJI SZCZĘŚCIA, POKOJU, HARMONII, BOGACTWA, DO REALIZACJI MARZEŃ

27-28 czerwca 2015, Wrocław

fontanna

Na warsztatach poznasz nowe techniki, metody, które pozwolą Ci na podnoszenie swoich osobistych wibracji do wibracji Twoich marzeń, celów, dzięki czemu z łatwością zamanifestują się one Twoim życiu.

Poznasz sposoby utrzymywania wysokich wibracji, które rezonują z wibracjami miłości, pokoju, harmonii, radości, szczęścia, bogactwa.

Zrozumiesz dlaczego Twoje marzenia nie spełniają się, choć bardzo chcesz i „próbujesz” różnych sposobów, aby było inaczej.

Dowiesz się, jak działa pole kwantowe i świadomie nawiążesz z nim kontakt, aby wspólnie manifestować swoje marzenia dla swojego najwyższego dobra i najwyższego dobra całej ludzkości.

Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Wrocław ul. Kamieńskiego 10

TERMIN: 27-28 czerwca 2015, godz.: 10-17

Wstęp: 250 zł

Zgłoszenia: nr tel. 604 538 764

_________________________________________________________________________
Antonina K. Hoszowska – od ponad dwudziestu lat zajmuje się uzdrawianiem duchowym i rozwojem duchowym oraz medycyną naturalną, a od kilkunastu lat transformacją Światłem. Prowadzi indywidualne terapie oraz warsztaty. Traktuje człowieka całościowo: ciało, umysł i dusza w jedności z sobą samym i z całym otaczającym światem. Na swojej stronie internetowej dzieli się swoimi doświadczeniami, pomagając w ten sposób poszukującym wsparcia w rozwoju i potrzebującym pomocy: www.antoninakhoszowska.pl