Warsztaty

Ślęża 2014 – Warsztaty w energii Portalu Harmonii

„Jestem w Harmonii z całym Wszechświatem” – to tytuł warsztatów, które rozpoczęliśmy w dniu otwarcia się Portalu Harmonii. Mocno odczuwaliśmy ten wspaniały napływ energii chrystusowej, którą napełnialiśmy się przez cały pobyt pod Ślężą i Radunią, i czynimy to nadal przebywając już w swoich miejscach zamieszkania i pracy. Czysta, świetlista energia cały czas spływa i napełnia piękną Ziemię energiami pokoju, miłości i harmonii. Energia ta wymusza na nas uwolnienie się od starych programów, wzorców, które nacechowane są lękiem, a nie miłością.

Tak też było na warsztatach, kiedy to wydobywaliśmy głęboko ukryte, zakopane, wyparte lęki i uzdrawialiśmy je miłością. Na początku był duży opór, aby mówić o lęku, o jego przejawach, działaniu. Jednak szybko zrozumieliśmy, że udawanie, że go nie ma w nas, to dalsze życie w ograniczeniach, w negatywnych emocjach, myślach itd. To życie w dysharmonii, w szarości, w ciemności.

Wszyscy pozwolił sobie na otwarcie się i uzdrowienie tej części siebie, która najbardziej potrzebowała uzdrowienia, potrzebowała miłości, światła. Ileż było radości, kiedy następowała cudowna przemiana w nas, w naszym umyśle, naszym ciele fizycznym i ciałach subtelnych. To nowe spojrzenie na siebie i na nasze życie napełniało nas radością, pokojem, harmonią. Nadawaliśmy sobie wówczas przydomki do imion, które odzwierciedlały nas nowych, odkrytych na nowo. Nie musieliśmy się zmieniać, ponieważ ten ktoś nowy, przebojowy, słoneczny, kochający był cały czas w nas i tylko ciemny lek nie pozwalał nam go dostrzec, a kiedy lęk przemienił się w czystą miłość, zajaśnieliśmy nowym blaskiem.

Byliśmy cierpliwi i wytrwali i spokojni w odkrywaniu siebie na nowo. Porządkowaliśmy swoje relacje z rodzicami, partnerami, z sobą, odczuwając miłość, przebaczenie, pojednanie, wdzięczność, radość, czułość. Niezmiernie mocno pomagały nam w tym oddechy nieskończoności, oddechy DNA, tworzenie własnego wzoru życia opartego na kwiecie życia, rytuały młodości. To wszystko wprowadzało w nas pokój, miłość, harmonię, życzliwość, cierpliwość – uczucia, emocje, które na trwale zamieszkały w nas. Nie zniknęły one nawet, gdy w ostatnim dniu doświadczaliśmy ogromnej próby, kiedy wokół nas zaistniały nieharmonijne zewnętrzne warunki. Trwaliśmy w wewnętrznym pokoju, miłości, harmonii, współczuciu, życzliwości, medytując i wysyłając światło, miłość do wszystkich przebywających wokół nas, do naszych ukochanych, do całej Ziemi – w Wszechświat.

Warsztaty 2014 r

Mariusz Przebojowy Pierwszy
Mariusz wbił sobie na zawsze do głowy,
że od dzisiaj jest bardzo, bardzo przebojowy.
Na podbój świata ruszy więc śmiało
A w Jego życiu będzie się wciąż działo!

Piotr Śmiały
Piotr zobaczył wreszcie jaki jest wspaniały
cieszył się ogromnie z tego przez dzień cały.
Oświadczył nam zaraz bardzo śmiałym głosem,
że wie już jak się zająć swoim losem.

Kochająca się Monika
Monika bardzo się ucieszyła,
gdy w nas przyjaciół zobaczyła.
Wypiękniała szybko z tej radości
dała sobie dużo matczynej miłości.

Szczęśliwa Iza
Iza wyrzuciła z siebie swoje lęki
i ukazała wszystkie swoje wdzięki.
Mocno i pewnie w Tadzia się wtuliła
Świat pięknym i bezpiecznym wreszcie zobaczyła.

Słoneczny Tadzio
Tadzio Odkrywca przez rok odkrył wiele
wytyczył sobie najważniejsze cele.
Zrozumiał, że gdy je słońcem opromienia
życie Jego jak w bajce cudownie się zmienia.

Szanująca się Tosia
Tosia posłuchała prośby swojej duszy,
że choć dużo może, to już nic nie musi.
Wielkim szacunkiem siebie obdarzyła,
a nas dbać o siebie przy tym nauczyła

Kochający Filip
Filip nam się przedstawił od najlepszej strony,
zrozumiał jak kocha, gdy usłyszał głos stęskniony.
Nie patrząc na to jak mocno jest zmęczony
przyjechał z radością przytulić się do żony

Harmonijna Jadzia
Gdy harmonię w swoim ciele odzyskała,
w lesie pięknego motyla spotkała.
Długo patrzył Jej w oczy a Ona w nagrodę
zgodziła się by przeżył z Nią miłosną przygodę

Jadwiga Pocałuń