Nowości,  Warsztaty

Warsztaty w miłości i Świetle: Odnajduję Klucz do szczęścia, który jest we mnie.

3-4 października 2015, godz.: 10-17, Wrocław

W trakcie warsztatów będziemy przemieniać Światłem i Miłością negatywne energie, takie, jak: niewiara w siebie, w swoje talenty, swój potencjał mądrości, swoją moc, lęk przed samym sobą (tym wspaniałym, niezwykłym człowiekiem jakim jesteś),, który jest w każdym w nas, lęk przed zmianą, lęk przed miłością, lęk przed bogactwem.

Będziemy pracować z oddechem nieskończoności, świętym oddechem, Fioletowym Płomieniem, Boskimi Promieniami Wyższej Świadomości, będziemy oczyszczać i harmonizować czakry, które otworzą się na czyste, jasne energie miłości, zdrowia, radości, bogactwa, wolności, kreatywności.

Otworzymy się na wdzięczność, która jest miłością, magnesem, przyciągającą to, co pragniemy doświadczać.

Wybaczymy sobie samym, że nie dostrzegaliśmy w sobie wielkiej Mocy, Miłości, Mądrości, Wielkości.

Wybaczymy innym i podziękujemy im za wspaniałe lekcje, jakie nam dali, dzięki którym mogliśmy wybrać miłość, a nie lęk, podążając nadal Drogą Miłości, Drogą Światła.

Poznamy Moc Miłości Boskiej Energii, która nas wypełnia, otacza, inspiruje, rozjaśnia, a którą nieświadomie nie dostrzegaliśmy, baliśmy się i wstydziliśmy się jej tu na Ziemi.

2roze

Prowadzenie: Antonina K. Hoszowska

Miejsce: Wrocław, ul. Kamieńskiego 10

Termin: 3-4 października 2015, godz.: 10-17

Wstęp: 280 zł

Zgłoszenia: nr tel. 604 538 764

_________________________________________________________________________
Antonina K. Hoszowska – od ponad dwudziestu lat zajmuje się uzdrawianiem duchowym i rozwojem duchowym oraz medycyną naturalną, a od kilkunastu lat transformacją Światłem. Prowadzi indywidualne terapie oraz warsztaty. Traktuje człowieka całościowo: ciało, umysł i dusza w jedności z sobą samym i z całym otaczającym światem. Na swojej stronie internetowej dzieli się swoimi doświadczeniami, pomagając w ten sposób poszukującym wsparcia w rozwoju i potrzebującym pomocy: www.antoninakhoszowska.pl