Artykuły

Życie w Miłości

Miłość jest najpotężniejszą energią, jaka istnieje. Jest niezniszczalna, bezgraniczna. To kosmiczny ogień. Zostaliśmy stworzeni z miłości, dla miłości i poprzez miłość. Kreując swoje życie mocą miłości nie wyrządzimy sobie krzywdy aniMotyle i pszczoły na kwiatach mleczu żadnej żywej istocie. Mocą miłości możemy rozpuszczać wszelkie ograniczenia, bariery przeszkody, negatywne emocje.

Miłość umożliwia nam wybaczyć sobie i tym, którzy skrzywdzili nas. Obdarzając siebie miłością możemy odkryć się na nowo, odnaleźć w sobie talenty, umiejętności, o które nie podejrzewaliśmy siebie. Światłem miłości możemy uzdrowić się i uwolnić się od lęku. W procesie uwalniania lęku ważne jest zaakceptowanie go, otoczenie miłością a tym samym uzdrowienie go. Moc miłości otwiera nas na życie w pokoju, harmonii i radości. Miłość przesyła nam wskazówki, informacje, które pozwolą nam iść przez życie lekko, bezpiecznie, radośnie. O ile się na nie otworzymy i je zauważymy. To jest ten nasz głos wewnętrzny, to jest ta nasza intuicja.Motyl z pszczołą na kwiecie mleczu W podążaniu ścieżką miłości ważne jest, aby miłość była obecna w naszych myślach, słowach i działaniach, bo jeśli nie ma pełnej zgodności jest dysharmonia i trudno wówczas o skuteczne, pozytywne działania.

Zawsze mamy wybór: możemy żyć w miłości, w świetle, w harmonii w wolności lub żyć w lęku, który paraliżuje nasze działania, ogranicza, sieje zwątpienie, niskie uczucia i rodzi mrok.