Artykuły,  Nowości

SŁOIK SZCZĘŚCIA, RADOŚCI, WDZIĘCZNOŚCI

Kilka dni temu otrzymałam na facebooku zaproszenie do wzięcia udziału w miłym wydarzeniu. Wydarzenie otrzymało nazwę:
”Słoik szczęścia”.

Bardzo spodobał mi się ten pomysł. Nie znam jego autora, ale dziękuję mu za to i błogosławię go.

Jutro rozpoczyna się Nowy Rok 2016 i warto w tym Nowym Roku zbierać radosne, szczęśliwe wydarzenia. Wystarczy postarać się o słoik np. 1-litrowy (może być jeszcze większy – według indywidualnej potrzeby), a następnie co wieczór każdego dnia 2016 roku wkładać do niego karteczkę, maksymalnie dwie, z krótką informacją o radosnym, szczęśliwym wydarzeniu, które nas spotkało. W ciągu całego 2016 roku nasz słoik będzie pęczniał od radości, szczęścia, wdzięczności.

Pisząc te króciutkie karteczki szczęścia, będzie Was wypełniała wdzięczność, a to jest cudowna energia, która przyciąga jeszcze więcej radosnych, szczęśliwych zdarzeń.

Na koniec roku, kiedy otworzycie ten słoik i zobaczycie, jak dużo doświadczyliście szczęścia, radości, to poczujecie się jeszcze większymi szczęściarzami, niż wcześniej uważaliście.

Ten słoik oddaje Was samych. To Wy będziecie się wypełniać przez cały rok szczęściem, radością, wdzięcznością, aż będziecie promieniować tymi pięknymi, wspaniałymi energiami. Wasze pole energetyczne wypełni się nimi i będziecie przyciągać jeszcze więcej radosnych, szczęśliwych sytuacji.

Życzę wspaniałej zabawy i wytrwałości w napełnianiu się szczęściem, radością każdego dnia.

 

31 grudnia 2015                                                                   Antonina K. Hoszowska