Artykuły

JAM JEST Boskim Posłańcem

Kim jesteśmy? Po co żyjemy?
Jaki jest sens naszego życia?
Dlaczego urodziłam się w tej a nie w innej rodzinie?
Dlaczego mieszkam właśnie w tym mieście?
Dlaczego czuję się niespełniony, pusty?
Dlaczego obecna praca nie daje mi satysfakcji?
Dlaczego mam problemy zdrowotne?
Dlaczego jestem samotny?
Co powinienem zrobić, aby być szczęśliwym?

Obraz kobiety na tęczowym, wzorowanym tlePodobne pytania pojawiają się w nas nie bez powodu. Budzą nas ze snu, jakim jest życie bez świadomości, kim naprawdę jesteśmy i po co tu jesteśmy. Wywołują w nas niepokój i pragnienie uzyskania odpowiedzi. Szukamy, więc tych odpowiedzi u astrologów, numerologów, wróżek i u innych ezoterycznych specjalistów. W tych poszukiwaniach zapominamy albo też nie wiemy, że możemy uzyskać odpowiedzi, na nurtujące nas pytania, nawiązując kontakt z Boską Mądrością, z Boskością, z Wyższym Ja, z JAM JEST.

Boskość jest w każdym z nas. Jesteśmy dziećmi Boga, dziećmi Wszechświata. Każdy z nas nosi w sobie Boskie ziarno, Boską Obecność, Boską iskrę. Wystarczy, że otworzy się na kontakt z nią, a odpowiedź przyjdzie w czasie snu, wizji lub za pośrednictwem znaków. Jeśli będziemy krok po kroku zadawać pytania, dowiemy się, że przyszliśmy tutaj teraz na Ziemię z określoną misją, o istnieniu, której zapomnieliśmy. Nasza dusza sama ją sobie wybrała. Do wykonania jej otrzymaliśmy określone zdolności, umiejętności. Często nie zdajemy sobie sprawy, że je posiadamy. Zdarza się, że dotychczas były tylko naszym utrapieniem i przysparzały nam tylko kłopoty. Teraz jest możliwość uczynienia z nich pożytku, pod warunkiem,że spojrzymy na nie z innej perspektywy. Nasze nieszczęśliwe wypadki losowe, choroby będą się pojawiać w naszym życiu dopóki nie zaczniemy realizować naszego zadania.

Obraz dzieckaGdy zdecydujemy się świadomie realizować nasze zadanie, problemy, choroby będą stopniowo opuszczać nas. Nadrzędnym zadaniem każdej duszy, która przyszła teraz na Ziemię, jest zasianie: pokoju, miłości i harmonii w sobie i wokół siebie. Wszystkie dusze, które obecnie przyszły na Ziemię są Boskimi Posłańcami. Nie wszystkie jednak są świadome tego. Świadomy Boski Posłaniec już wie, jakie jest jego zadanie tutaj Teraz na Ziemi. Zna swoje zdolności, pozwalające mu z łatwością wypełniać to zadanie. Wierzy w swoją siłę, w swoją moc, piękno, w swoją wyjątkowość. Realizuje misję z poczuciem, że to cokolwiek dobrego, szlachetnego uczyni w swoim życiu i najbliższym otoczeniu, to ma istotny wkład w budowanie nowego porządku na Ziemi, Wszechświecie. Cywilizacja Miłości, o której się mówi od kilku lat, nie powstanie bez naszego aktywnego uczestnictwa.