Artykuły

Czas radości, miłości, pokoju, harmonii, spełnienia

Przeżyjmy to jeszcze raz – czas warsztatów, czas harmonii, czas radości, czas miłości, czas pokoju, czas spełnienia, w pięknej scenerii Ślęży i Raduni, wśród niezwykłej przyrody, która podnosiła nam wibracje, bez wysiłku z naszej strony. Tylko tydzień a nam wydawało się, że jesteśmy tam długo, bardzo długo… Nauka, praca i zabawa, tak pokrótce można by opisać nasze warsztaty. Nasze, ponieważ wszyscy razem tworzyliśmy atmosferę wspólnoty. Każdy z nas miał duży wkład; aby ta atmosfera była pełna harmonii, miłości, pokoju i spełnienia. Z każdym dniem wzrastała w nas świadomość, że to my sami możemy wykreować dobre sytuacje albo też fatalne, że jesteśmy odpowiedzialni za to, co myślimy, co mówimy, co czujemy i co robimy. A szczególnie teraz, kiedy współczynnik magnetyzacji bardzo wzrasta, wyjątkowo szybko. To my przyciągamy, jak magnes, a teraz jak super magnes, do swojego życia wszystkie zdarzenia, z jakimi się spotykamy. Mamy zawsze wybór.

Możemy wybierać, albo dobre myśli, emocje pełne miłości, akceptacji, wzajemnego szacunku, pokoju, wybaczenia albo odwrotnie. Świadome myślenie, czyste intencje, szacunek do siebie i innych, dobre samopoczucie, akceptacja siebie i innych, ufność i wiara pozwolą nam tworzyć w sobie harmonię, pokój i miłość do siebie a w dalszej konsekwencji do otoczenia, świata. A więc pracowaliśmy codziennie nad stwarzaniem w sobie pięknych energii, emanując tym na zewnątrz. Codziennie rozświetlaliśmy się, podnosiliśmy swoje wibracje, oczyszczaliśmy swoje ciała fizyczne i eteryczne, emocjonalne, mentalne i duchowe z niskich, ciężkich energii. Napełnialiśmy się cudowną Boską energią radości, miłości, pokoju. Co jakiś czas poddawani byliśmy, przez KOSMOS, próbom, czy aby ta nasza idylla nie jest tylko pustą teorią, czy nie rozmija się z praktyką dnia codziennego.

Zaliczaliśmy te egzaminy. Czasami od razu, a czasami z malutką poprawką. Dawało to nam jeszcze więcej radości i ufności, że warto utrzymywać dobre samopoczucie: harmonię, pokój, miłość, warto wybaczyć, przeprosić, zrozumieć drugą osobę, bo za chwilę ten ktoś nas zrozumie. Wszak, co wysyłasz to za chwilę wraca do ciebie. Pamiętaliśmy o tym. Udało się nam stworzyć cudowny klimat wspaniałej zabawy. Co dziennie pracowaliśmy też nad manifestacją naszego lub naszych marzeń. Stworzyliśmy je w pierwszym dniu. Wykreowaliśmy je. Każdego wieczora, tuż przed zachodem słońca, na zielonej polanie wdmuchiwaliśmy je w zielone baloniki. A potem prosiliśmy zachodzące słoneczko, aby napełniło je swoją cudowną energią. Rozbawieni, jak małe dzieci, układaliśmy nasze baloniki-marzenia na pięknej tkaninie z tęczą i wspólnie podrzucaliśmy je w górę, aby KOSMOS zobaczył je, aby usłyszał o nich i aby spełnił je.

Ileż było przy tym zabawy, śmiechu, radości, spontaniczności, to najlepiej oddają zamieszczone niżej zdjęcia. Marzenia spełniają się, gdy nasze emocje, nasze samopoczucie jest na wysokich wibracjach, gdy jest nam dobrze, radośnie, bosko.