Inwokacja

JAM JEST ŚWIATŁOŚCIĄ BOGA.

W IMIĘ I POPRZEZ MOC WSZECHMOCNEJ OBECNOŚCI BOGA, JAM JEST, WZYWAM OBECNOŚĆ BOGA W CAŁEJ LUDZKOŚCI I ZASTĘPY ŚWIATŁA Z NIESKOŃCZONOŚCI.

MOCE ŚWIATŁA PRZYBYWAJCIE TERAZ I POŁĄCZCIE SIĘ ZE MNĄ JAKO JEDEN GŁOS, JEDEN ODDECH, JEDEN UMYSŁ I JEDNO SERCE CZYSTEJ BOSKIEJ MIŁOŚCI.

JAM JEST MOCĄ BOSKIEJ BEZGRANICZNEJ SIŁY PRZEMIANY, POKOJU, UZDRAWIANIA, OTUCHY, PRAWDY, OBFITOŚCI I BOSKIEJ MIŁOŚCI SILNIEJSZEJ OD WSZELKICH NIEWŁAŚCIWYCH LUDZKICH TWORÓW NA ZIEMI.

Jezusa_Chrystusa_Jezu_Ufam_Tobbie_Eugeniusz_Kazimirowski_1934

Jeżeli jakaś osoba, miejsce, wydarzenie lub rzecz, przykuje Twoją uwagę, jako odbicie jakiegokolwiek rodzaju negatywności, wzywaj Światłość Boga przez 9–krotne powtarzanie zdania z wytłuszczonym drukiem, a następnie skieruj tę Światłość przez swój płomień Serca do tej sytuacji, sprawy, miejsca lub osoby. Wysyłaj te Promienie, tak, jak na obrazie Jezusa: Jezus ufam Tobie.

Ta forma pracy ze Światłem jest niezwykle mocna, pozwala nam oczyścić się z naszej przeszłości, oczyścić nasze relacje z sobą samym i z innymi. Dzięki niej możemy sobie samym dawać dużo Miłości , Światła wyobrażając siebie przed sobą i wysyłając sobie Miłość i Światło. To wyjątkowo mocno działa. Powodzenia.