Księga Gości

Dodaj wpis
1 2 3 4 5 6 7 8
Katarzyna
25.05.2019 07:52

Dziękuję że Cię poznałam Tosiu. Piękny kurs masażu Boskim Światłem potwierdził, że jestem na właściwej drodze. Dziękuję, dziękuję, dziękuję Tobie Tosiu i całej grupie!
Tomek
29.04.2019 11:33

Dziękuję Tosi za mnóstwo pozytywnej energii poświęconej mi i grupie podczas kursu masażu Boskim Światłem. Dziękuję też Eli, Kasi i Ali za mile spędzony czas.
SylkaJ
26.03.2019 14:58
email

Witam wiosennie Tosiu ;))
Sercem dziękuję za to co mnie nauczyłaś podczas Naszych rozmów ;)) Dziękuję Dziękuję Dziękuję , gdyż poprzez przekazaną Twoją wiedzę, mogę sobie pomóc uporać się z swoimi traumatycznymi dla mnie wówczas doświadczeniami. Dziękuję iż mogę wspomóc swoje zdrowie i ciało ;) Dziękuję dziękuję dziękuję . radośnie pozdrawiam i do zobaczenia na warsztacie o masażu jedności. Pełnej pomyślności i uśmiechu Tosiu
Ewa
14.03.2019 21:13
email

Tosiu, dziękuję za piękny artykuł podsumowujący grudniowe i lutowe warsztaty. W grudniu, na warsztatach właśnie przeżyłam najpiękniejsze moje urodziny, a to wszystko dzięki Wam, moi kochani Przyjaciele. Ludzie, których poznałam w ciągu mojej dziesięcioletniej przygody warsztatowej stali mi się bardzo bliscy, są moimi Przyjaciółmi, wiem, że zawsze mogę liczyć na ich wsparcie i miłość bezwarunkową i bezgraniczną, którą również i ja ich obdarzam. W lutym krótko byłam na warsztatach ale to był bardzo intensywny czas, za co bardzo Ci Tosiu dziękuję i Wam kochani: Irenko, Ninko, Piotrusiu, Mariuszu i Tomku :) Napełniona nową energią Miłości, bez lęku poleciałam do Anglii, spędziłam tam cudowny tydzień z małymi dziećmi, które pokochałam jak własne a stało się tak dzięki temu, że odnalazłam moje wewnętrzne dziecko i pozwoliłam sobie na Miłość. Mam teraz taki piękny czas w życiu, nic nie muszę a wszystko mogę. Zachwycam się ludźmi, przyrodą i wszystkim co dzieje się wokół mnie...JEST CUDOWNIE. Dziękuję! Jestem Wdzięczna i Błogosławię każdą chwilę mojego życia!
Ewa
29.12.2018 19:10
email

Grudniowe Warsztaty „Rozpoznaj swój lęk i zamień go w Miłość i zaufanie, a zaczną się dziać cuda” były dla mnie równie magiczne jak poprzednie, chociaż w innej konfiguracji osobowej. O Miłości napisano tak wiele, jest dla mnie pięknym słowem, uczuciem, którym obdarzam ludzi i Oni mnie obdarzają jak umieją. Miłość, to uczucie, które w przeszłości przynosiło mi radość ale też ból i cierpienie. W pewnym momencie mojego życia zdarzyło się coś, pojawił się Ktoś, o Kim dzisiaj mówię, że jest Największą Miłością mojego życia. Najpierw pokochałam Kogoś a dopiero potem pokochałam Siebie, z czego najbardziej się cieszę. Miłość to siła, która pozwala mi wieść szczęśliwe i radosne życie. Wydawało mi się, że niczego się nie lękam, a jednak życie chwilami pokazuje, że jest jakiś lęk we mnie ale są też narzędzia by się go pozbyć i przemienić w to co najcudowniejsze na świecie, w MIŁOŚĆ. Wszystkim Uczestnikom Warsztatów serdecznie dziękuję za okazaną Miłość, za wspólne cudowne chwile spędzone razem w pięknych okolicznościach przyrody, w Kostrzycy. Tosiu Kochana, Tobie dziękuję za piękne prowadzenie mnie cudowną ścieżką do RAJU. MIŁOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ wypełnia mnie. KOCHAM! KOCHAM! KOCHAM! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ!
Piotr
18.12.2018 18:28

Za nami Warsztaty w Kostrzycy. Cudowna atmosfera, wspaniali ludzie i intensywna praca nad sobą. Dziękuję Ci Tosiu za pomoc jaką mi i innym uczestnikom udzieliłaś. Narzędzia jakie od Ciebie otrzymałem pozwalają mi jeszcze intensywniej pracować nad swoim wnętrzem, coraz intensywniej czerpać radość z życia, otwierać się na innych, marzyć i realizować swoje marzenia, coraz bardziej dostrzegać Boga w sobie oraz to że jestem Boską istotą. Dziękuję Ci że jesteś w Moim życiu i za wszystko dobro jakie od Ciebie otrzymuję :-)
Ewa
04.11.2018 14:58
email

Warsztaty "W Miłości i Świetle : Kocham Siebie. Kocham, szanuję i troszczę się o swoje wewnętrzne dziecko" odmieniły mój świat, przemieniły mnie i oczyściły. Któż dałby wiarę, że taka mała, niewinna Istotka jaką jest nasze wewnętrzne dziecko może odmienić dorosłego człowieka. A może, wystarczyło zajrzeć w głąb siebie, odnaleźć, podać rękę i wyjść z ukrycia. Tak właśnie, zrobiłam Ja, Ewa. Dzięki wysokim wibracją Wszystkich Uczestników warsztatów mogłam odnaleźć moją małą Ewunię, utuliłam ją najpierw w swoich ramionach, ukochałam i przeprosiłam, że na tak długi czas zapomniałam o niej, podała mi swoją malutką rączkę i tak razem idziemy sobie teraz przez świat, rozsyłając Radość, Miłość i Szczęście...nie wiem, czy uda mi się słowami kiedykolwiek wyrazić moją Wdzięczność Kochani za pomoc i wsparcie jakie od Was otrzymałam i otrzymuję nadal. Wiem natomiast, że dam Wam to na pewno odczuć całą sobą. Tosiu, Miłość i Wdzięczność dla Ciebie, za to, że JESTEŚ!
Grażyna
14.08.2018 13:05
email

Witam
Ja z takim pytaniem czy organizuje Pani warsztaty we wrześniu ? jeżeli tak ,to w jakim terminie i czy są wolne miejsca jeszcze ?
Piotr
10.05.2018 11:01
url 

Piękne zdjęcia i ciekawe artykuły. Ja zabieram sie do medytacji już od miesiecy;)
EWA
25.04.2018 23:51
email

Tosieńko...Twój artykuł jest przeplatany pięknymi zdjęciami m.in. kwiatów i my jak te piękne kwiaty rozkwitamy z Tobą jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki...Miłość to najważniejsza siła, która sprawia, że chce mi się rano wstać i witać nowy dzień, najpiękniejszy dzień mojego życia :) Dziękuję! Jestem Wdzięczna i Błogosławię Ciebie i całą naszą duchową Rodzinę :) Kocham i Jestem Kochana ❤❤❤i za tę Miłość jestem bardzo Wdzięczna :)
EWA
25.04.2018 23:45
email

Tosieńko, Twój piękny artykuł "Kocham siebie. Kocham swoje życie" był inspiracją...moje przedostatnie warsztaty odbyły się także w Kostrzycy...przez trzy lata żyłam w zawieszeniu, skupiona na życiu mojej dorastającej Córki, zbyt skupiona tylko na niej...dzisiaj to wiem. Mój powrót na łono mojej duchowej rodziny miał miejsce także w Kostrzycy, w kwietniu tego roku, to szczęśliwy czas dla mnie...spotkałam dawnych Przyjaciół i poznałam nowych, wspaniałych...KOCHAM WAS :) DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ!
EWA
24.04.2018 17:29
email

Dziękuję Tosiu i Wam Kochani Przyjaciele za wspaniałe warsztaty " Kocham Siebie, Kocham Swoje życie" ...Miłość jest najważniejsza, teraz to wiem i Dziękuję za tę świadomość...Kocham i Jestem Kochana :)
Irena
11.04.2018 08:22
email

Tosiu jestem wdzięczna Tobie że jesteś w moim życiu. Dziękuję.
Mirek
23.03.2018 23:37
email

Pani Antonino

Czy sa ksiazki pani autorstwa.Bardzo bym chcial rozpoczac swoja duchowa podroz, ale nie wiem od czego zaczac, jakie pierwsze kroki uczynic.Napisalem pani e-mail.Gdyby pani zechciala dac hociaz krotka odpowiedz bylbym niezmiernie szczesliwy.

Serdecznie pozdrawiam
Piotr
27.11.2017 15:52

Dziękuję Tosiu...
... za cudowne Warsztaty w Kostrzycy. Za to, że mogłem z Tobą oraz grupą wspaniałych ludzi, którzy tak, jak ja, w nich uczestniczyć, wspierać się i otrzymywać wsparcie, dzielić się pozytywną energią, rozwijać się duchowo, przemieniać swoje podejście do życia z negatywnego na pozytywne, nie poddawać się i iść do przodu. Dziękuję Ci Tosiu również za to, że zgromadziłaś w jednym miejscu tyle wspaniałych osób, które tak, jak ja, chcą się rozwijać duchowo.

Dziękuję Kochana Tosieńko :-)
lastCapri
03.10.2017 21:38

Odkąd się poznaliśmy, miałem okazję spotkać i poznać wielu ludzi z Twojego otoczenia, przeżyć z nimi wiele przygód, odbyć wiele rozmów, być i cieszyć się każdą daną nam wspólną chwilą --- i przede wszystkim poznać Ciebie!!!
Teraz, gdy od pewnego czasu bardzo dużo i intensywnie się wokół mnie zadziało, dzieje..., i wygląda na to, że w dalszym ciągu dziać się będzie, - jestem zachwycony faktem, że znam Ciebie wraz z całą Twoją "Trzódką", że mam w Tobie przyjaciela i pomoc - "koło ratunkowe", którego tak bardzo mocno potrzebuję, usilnie się trzymam...
... i mam nadzieję, że za mocno, za bardzo go nie nadużywam!

Cierpliwości Tosiu, to tylko ja!
Stanisława
29.09.2017 21:16
email

Kochana Tosiu bardzo dziękuję za wspaniałe warsztaty pozdrawiam serdecznie
Stanisława
27.09.2017 20:11
email

Kochana Tosiu bardzo dziękuję za wspaniałe warsztaty i medytacje. Pozdrawiam serdeznie
Adam
09.08.2017 23:25

Świetna strona polecam!

Robert
24.07.2017 11:16
email

Widać, że jest Pani naładowana pozytywną energią i miłością! Bardzo Pani zazdroszczę i sam chciałbym tak umieć :)

1 2 3 4 5 6 7 8

 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
1 + 1=