Księga Gości

Dodaj wpis
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ewa
03.05.2021 11:49
email

"BÓG JEST MOJĄ PRAWDĄ" ...Uświadomienie sobie Tej Prawdy czyni moje Życie prostym. Ostatnie Warsztaty były dla mnie wyjątkowe, poczułam BOGA w Sobie i uwierzyłam, że ON naprawdę mieszka w Moim SERCU. To było piękne spotkanie z bliskimi mi Istotami, które myślą podobnie, które czują tak samo. DZIĘKUJĘ Tosi za piękne prowadzenie, szczególnie podczas procesów, które robiliśmy.
Halinka
27.04.2021 11:42

Dziękuję Tosiu za wspaniałe warsztaty, które nauczyły Mnie Miłości do Siebie i Wszystkich którzy mnie otaczają. Dziękuję za naukę jak usunąć lęk i zamienić w Miłość. Dziękuję za Mądrości którymi się dzieliłaś i dzięki którym mogę zmieniać swoje życie na lepsze.
Cudowna atmosfera, która towarzyszyła warsztatom sprawiła że poczułam błogość umysłu. Dzisiaj mogę sobie powiedzieć, że Miłość będzie kierować moim życiem.
Michał
25.04.2021 22:31

Byłem pierwszy raz na warsztatach przyciągnięty fioletowym płomieniem i bardzo mi się podobało. Szczególnie, że udało mi się przerobić coś co daaawno mi leżało na sercu. Sam nie mam wciąż wglądu tak jakbym dostrajał analogowy telewizor i pojawiają się czasem obrazy, ale sporo jest szumów. Fajnie, że zawsze spotkam odpowiednie osoby które mają już odbiór i widzą.
EWA
02.02.2021 19:23
email

Styczniowe warsztaty były kolejną okazją aby odkryć w sobie to, czego jeszcze się boimy. Aby poznać zakamarki swojej duszy i przemienić swój lęk w Boską Miłość. Przemienić swoją ciemność, szarość w ŚWIATŁO. Bo przecież wszyscy JESTEŚMY ŚWIATŁEM. DZIĘKUJĘ Ci Tosiu za piękne procesy i cenne wskazówki. PELOHA!
WIESIA
11.12.2020 16:34
email

TOSIA DZISIAJ BYŁAM WYKĄPANA W MILOŚCI BOGA DOSTAŁAM TYLE MILOŚCI RADOŚCI SPOKOJU UPAJAŁAM SIĘ TYM STANEM DUCHA I CHCIAŁAM ŻEBY TRWAŁ JAK NAJDŁUŻEJ TO NIE BYŁ PIERWSZY RAZ ALE DZISIAJ MIŁOŚĆ BOGA BYŁA TAK MOCNA I PIĘKNA.
WIESIA
27.11.2020 17:35
email

TOSIU dzień dobry chciałam ci powiedzieć że rano wstaję i nie jestem udręczona mam trzeżwy umysł jasny wolność umysłu w całym tym znaczeniu czuję już nie zamartwiam się jestem czysta świeża JAM JEST to cudownie co doznaję niech to trwa a myślałam że nie można cieszyć się sama ze sobą o BOSKĄ MIŁOŚCIĄ jestem SZCZĘŚLIWA OSOBĄ. DZIEKUJĘ
EWA
26.11.2020 18:12
email

Na "Warsztatach" dowiaduję się zawsze czegoś nowego o Sobie i o Swoich Emocjach. Po każdych Warsztatach jestem bogatsza, pełniejsza i otrzymuję nowe narzędzia i techniki do pracy nad SOBĄ. Polecam aby przyjrzeć się słowu "PRACA" bo dla każdego człowieka ma inne zabarwienie emocjonalne. Dla mnie "PRACA" jest łatwa, lekka i przyjemna, zarówno ta zawodowa jak i Praca nad Sobą. Dla mnie osobiście AFIRMACJE są POEZJĄ, którą się delektuję i zachwycam. Dziękuję Ci Tosiu za Twój wkład w Mój ROZWÓJ DUCHOWY i "TWORZENIE SWOJEGO POLA ŻYCIA 5 WYMIARU". PELOHA
Piotr
05.11.2020 14:33

Dziękuję Ci Kochana Tosiu za piękne wrześniowe Warsztaty. Za intensywną wspólną pracę w gronie osób, które jak Ja chcą zmienić swoje życie na lepsze. Za utwierdzenie w słusznym wyborze kroczenia przez życie w Miłości i w Świetle. Za wszystkie pozytywne przemiany, które zachodzą w moim życiu po Warsztatach. Dziękuję Ci za Twoje wsparcie, Twoją obecność w moim życiu oraz że zawsze mogę na Ciebie liczyć. ❤ ❤ ❤ :)
EWA
01.08.2020 15:23
email

„Wybaczam sobie, że kiedyś zamiast MIŁOŚCI wybrałam strach, lęk, a od tego momentu wybieram zawsze MIŁOŚĆ”...Tosiu, każde Twoje Warsztaty, a te ostatnie WYJĄTKOWO utwierdzają mnie i potwierdzają, że DROGA OBECNOŚCI „JAM JEST” jest MOJĄ ŚCIEŻKĄ ROZWOJU! JESTEM WDZIĘCZNA! BŁOGOSŁAWIĘ CIEBIE! Ustaliłam już w swoim życiu priorytety! Wiem co jest Najważniejsze! „JAM JEST JEDYNĄ OBECNOŚCIĄ DZIAŁAJĄCĄ W MOIM ŚWIECIE”
EWA
16.02.2020 16:21
email

Grudniowe Warsztaty w Miłości i Świetle pt.: „Dostrój się do tego czego pragniesz, a stanie się Twoją rzeczywistością”...stały się dla mnie kolejnym momentem przełomowym w moim życiu. Cudowna atmosfera, która zawsze towarzyszy warsztatowym zajęciom wywołuje we mnie ogromne wzruszenie. Dziękuję Eli, Jadzi, Piotrusiowi i Ali za wspólne Medytacje, Afirmacje i rozmowy. A Tobie Tosiu Dziękuję, że Nauczyłaś mnie jak Kochać Siebie! Nauczyłaś mnie jak Wybaczać Sobie i Innym! Nauczyłaś mnie jak Szanować Siebie i Innych! Nauczyłaś mnie jak Akceptować Siebie i wszystko to, co dzieje się w Moim życiu! Nauczyłaś mnie Ufać Sobie i Innym! Ufać Życiu! Ufać Bogu! Dałaś Mi SIŁĘ i MOC! Uświadomiłaś Mi, że w Moim Sercu jest Źródło nieskończonej MIŁOŚCI i pokazałaś, że tam mieszka BÓG! Poczułam to na tych właśnie Warsztatach. Tosiu, MIŁOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ DLA CIEBIE za Twoją Pracę, za Twoją MĄDROŚĆ, którą dzielisz się ze mną i z innymi Boskimi Istotami! UFAM! AKCEPTUJĘ! WYBACZAM! SZANUJĘ! KOCHAM!
Viola
20.11.2019 10:29

Tosiu :),
Wrześniowe Warsztaty w Miłości i Świetle: "Poznaj siebie i pokochaj siebie. Ludzie, którzy znają innych są doświadczeni, ludzie którzy znają siebie są oświeceni" w Kostrzycy, były dla mnie czasem Miłości, Wsparcia, Uzdrowienia a także cudownego rozwoju. Otrzymałam w tym czasie odpowiedzi, na pytania na które czekałam i o które prosiłam. Warsztaty te pokazały mi również, że wszystko jest w Nas. Do domu wróciłam pełna pozytywnej energii, Miłości. Życie zaczęło płynąć lekko i swobodnie. Tosiu DZIĘKUJĘ, za Twoje cudowne serce, pomoc, to wszystko co mi dałaś i pokazałaś.
DZIĘKUJĘ, że Jesteś!
Z Miłością
Krystyna
01.10.2019 00:12
email

Pani Tosiu jeszcze raz dziękuje za Boską rozmowę. Doświadczyłam będąc na przystanku mówiłam afirmację "Moje serce żyję Fioletem Płomienia" spojrzałam w górę i chmury utworzyły wielkie serce, było to Boskie przeżycie.
.
Krystyna
29.09.2019 20:01
email

Dziękuję Bogu,że trafiłam na filmy z Panią . Dorastam od Stycznia tego roku i dopiero teraz odkryłam Panią. Codziennie odprawiam modlitwę.. Mój światopogląd jest tak jak Pani przekazuje.Pozdrawiam serdecznie.
Katarzyna
25.05.2019 07:52

Dziękuję że Cię poznałam Tosiu. Piękny kurs masażu Boskim Światłem potwierdził, że jestem na właściwej drodze. Dziękuję, dziękuję, dziękuję Tobie Tosiu i całej grupie!
Tomek
29.04.2019 11:33

Dziękuję Tosi za mnóstwo pozytywnej energii poświęconej mi i grupie podczas kursu masażu Boskim Światłem. Dziękuję też Eli, Kasi i Ali za mile spędzony czas.
SylkaJ
26.03.2019 14:58
email

Witam wiosennie Tosiu ;))
Sercem dziękuję za to co mnie nauczyłaś podczas Naszych rozmów ;)) Dziękuję Dziękuję Dziękuję , gdyż poprzez przekazaną Twoją wiedzę, mogę sobie pomóc uporać się z swoimi traumatycznymi dla mnie wówczas doświadczeniami. Dziękuję iż mogę wspomóc swoje zdrowie i ciało ;) Dziękuję dziękuję dziękuję . radośnie pozdrawiam i do zobaczenia na warsztacie o masażu jedności. Pełnej pomyślności i uśmiechu Tosiu
Ewa
14.03.2019 21:13
email

Tosiu, dziękuję za piękny artykuł podsumowujący grudniowe i lutowe warsztaty. W grudniu, na warsztatach właśnie przeżyłam najpiękniejsze moje urodziny, a to wszystko dzięki Wam, moi kochani Przyjaciele. Ludzie, których poznałam w ciągu mojej dziesięcioletniej przygody warsztatowej stali mi się bardzo bliscy, są moimi Przyjaciółmi, wiem, że zawsze mogę liczyć na ich wsparcie i miłość bezwarunkową i bezgraniczną, którą również i ja ich obdarzam. W lutym krótko byłam na warsztatach ale to był bardzo intensywny czas, za co bardzo Ci Tosiu dziękuję i Wam kochani: Irenko, Ninko, Piotrusiu, Mariuszu i Tomku :) Napełniona nową energią Miłości, bez lęku poleciałam do Anglii, spędziłam tam cudowny tydzień z małymi dziećmi, które pokochałam jak własne a stało się tak dzięki temu, że odnalazłam moje wewnętrzne dziecko i pozwoliłam sobie na Miłość. Mam teraz taki piękny czas w życiu, nic nie muszę a wszystko mogę. Zachwycam się ludźmi, przyrodą i wszystkim co dzieje się wokół mnie...JEST CUDOWNIE. Dziękuję! Jestem Wdzięczna i Błogosławię każdą chwilę mojego życia!
Ewa
29.12.2018 19:10
email

Grudniowe Warsztaty „Rozpoznaj swój lęk i zamień go w Miłość i zaufanie, a zaczną się dziać cuda” były dla mnie równie magiczne jak poprzednie, chociaż w innej konfiguracji osobowej. O Miłości napisano tak wiele, jest dla mnie pięknym słowem, uczuciem, którym obdarzam ludzi i Oni mnie obdarzają jak umieją. Miłość, to uczucie, które w przeszłości przynosiło mi radość ale też ból i cierpienie. W pewnym momencie mojego życia zdarzyło się coś, pojawił się Ktoś, o Kim dzisiaj mówię, że jest Największą Miłością mojego życia. Najpierw pokochałam Kogoś a dopiero potem pokochałam Siebie, z czego najbardziej się cieszę. Miłość to siła, która pozwala mi wieść szczęśliwe i radosne życie. Wydawało mi się, że niczego się nie lękam, a jednak życie chwilami pokazuje, że jest jakiś lęk we mnie ale są też narzędzia by się go pozbyć i przemienić w to co najcudowniejsze na świecie, w MIŁOŚĆ. Wszystkim Uczestnikom Warsztatów serdecznie dziękuję za okazaną Miłość, za wspólne cudowne chwile spędzone razem w pięknych okolicznościach przyrody, w Kostrzycy. Tosiu Kochana, Tobie dziękuję za piękne prowadzenie mnie cudowną ścieżką do RAJU. MIŁOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ wypełnia mnie. KOCHAM! KOCHAM! KOCHAM! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ!
Piotr
18.12.2018 18:28

Za nami Warsztaty w Kostrzycy. Cudowna atmosfera, wspaniali ludzie i intensywna praca nad sobą. Dziękuję Ci Tosiu za pomoc jaką mi i innym uczestnikom udzieliłaś. Narzędzia jakie od Ciebie otrzymałem pozwalają mi jeszcze intensywniej pracować nad swoim wnętrzem, coraz intensywniej czerpać radość z życia, otwierać się na innych, marzyć i realizować swoje marzenia, coraz bardziej dostrzegać Boga w sobie oraz to że jestem Boską istotą. Dziękuję Ci że jesteś w Moim życiu i za wszystko dobro jakie od Ciebie otrzymuję :-)
Ewa
04.11.2018 14:58
email

Warsztaty "W Miłości i Świetle : Kocham Siebie. Kocham, szanuję i troszczę się o swoje wewnętrzne dziecko" odmieniły mój świat, przemieniły mnie i oczyściły. Któż dałby wiarę, że taka mała, niewinna Istotka jaką jest nasze wewnętrzne dziecko może odmienić dorosłego człowieka. A może, wystarczyło zajrzeć w głąb siebie, odnaleźć, podać rękę i wyjść z ukrycia. Tak właśnie, zrobiłam Ja, Ewa. Dzięki wysokim wibracją Wszystkich Uczestników warsztatów mogłam odnaleźć moją małą Ewunię, utuliłam ją najpierw w swoich ramionach, ukochałam i przeprosiłam, że na tak długi czas zapomniałam o niej, podała mi swoją malutką rączkę i tak razem idziemy sobie teraz przez świat, rozsyłając Radość, Miłość i Szczęście...nie wiem, czy uda mi się słowami kiedykolwiek wyrazić moją Wdzięczność Kochani za pomoc i wsparcie jakie od Was otrzymałam i otrzymuję nadal. Wiem natomiast, że dam Wam to na pewno odczuć całą sobą. Tosiu, Miłość i Wdzięczność dla Ciebie, za to, że JESTEŚ!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha