Księga Gości

Dodaj wpis
1 2 3 4 5 6 7 8
Ewa
04.11.2018 14:58
email

Warsztaty "W Miłości i Świetle : Kocham Siebie. Kocham, szanuję i troszczę się o swoje wewnętrzne dziecko" odmieniły mój świat, przemieniły mnie i oczyściły. Któż dałby wiarę, że taka mała, niewinna Istotka jaką jest nasze wewnętrzne dziecko może odmienić dorosłego człowieka. A może, wystarczyło zajrzeć w głąb siebie, odnaleźć, podać rękę i wyjść z ukrycia. Tak właśnie, zrobiłam Ja, Ewa. Dzięki wysokim wibracją Wszystkich Uczestników warsztatów mogłam odnaleźć moją małą Ewunię, utuliłam ją najpierw w swoich ramionach, ukochałam i przeprosiłam, że na tak długi czas zapomniałam o niej, podała mi swoją malutką rączkę i tak razem idziemy sobie teraz przez świat, rozsyłając Radość, Miłość i Szczęście...nie wiem, czy uda mi się słowami kiedykolwiek wyrazić moją Wdzięczność Kochani za pomoc i wsparcie jakie od Was otrzymałam i otrzymuję nadal. Wiem natomiast, że dam Wam to na pewno odczuć całą sobą. Tosiu, Miłość i Wdzięczność dla Ciebie, za to, że JESTEŚ!
Grażyna
14.08.2018 13:05
email

Witam
Ja z takim pytaniem czy organizuje Pani warsztaty we wrześniu ? jeżeli tak ,to w jakim terminie i czy są wolne miejsca jeszcze ?
Piotr
10.05.2018 11:01
url 

Piękne zdjęcia i ciekawe artykuły. Ja zabieram sie do medytacji już od miesiecy;)
EWA
25.04.2018 23:51
email

Tosieńko...Twój artykuł jest przeplatany pięknymi zdjęciami m.in. kwiatów i my jak te piękne kwiaty rozkwitamy z Tobą jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki...Miłość to najważniejsza siła, która sprawia, że chce mi się rano wstać i witać nowy dzień, najpiękniejszy dzień mojego życia :) Dziękuję! Jestem Wdzięczna i Błogosławię Ciebie i całą naszą duchową Rodzinę :) Kocham i Jestem Kochana ❤❤❤i za tę Miłość jestem bardzo Wdzięczna :)
EWA
25.04.2018 23:45
email

Tosieńko, Twój piękny artykuł "Kocham siebie. Kocham swoje życie" był inspiracją...moje przedostatnie warsztaty odbyły się także w Kostrzycy...przez trzy lata żyłam w zawieszeniu, skupiona na życiu mojej dorastającej Córki, zbyt skupiona tylko na niej...dzisiaj to wiem. Mój powrót na łono mojej duchowej rodziny miał miejsce także w Kostrzycy, w kwietniu tego roku, to szczęśliwy czas dla mnie...spotkałam dawnych Przyjaciół i poznałam nowych, wspaniałych...KOCHAM WAS :) DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ!
EWA
24.04.2018 17:29
email

Dziękuję Tosiu i Wam Kochani Przyjaciele za wspaniałe warsztaty " Kocham Siebie, Kocham Swoje życie" ...Miłość jest najważniejsza, teraz to wiem i Dziękuję za tę świadomość...Kocham i Jestem Kochana :)
Irena
11.04.2018 08:22
email

Tosiu jestem wdzięczna Tobie że jesteś w moim życiu. Dziękuję.
Mirek
23.03.2018 23:37
email

Pani Antonino

Czy sa ksiazki pani autorstwa.Bardzo bym chcial rozpoczac swoja duchowa podroz, ale nie wiem od czego zaczac, jakie pierwsze kroki uczynic.Napisalem pani e-mail.Gdyby pani zechciala dac hociaz krotka odpowiedz bylbym niezmiernie szczesliwy.

Serdecznie pozdrawiam
Piotr
27.11.2017 15:52

Dziękuję Tosiu...
... za cudowne Warsztaty w Kostrzycy. Za to, że mogłem z Tobą oraz grupą wspaniałych ludzi, którzy tak, jak ja, w nich uczestniczyć, wspierać się i otrzymywać wsparcie, dzielić się pozytywną energią, rozwijać się duchowo, przemieniać swoje podejście do życia z negatywnego na pozytywne, nie poddawać się i iść do przodu. Dziękuję Ci Tosiu również za to, że zgromadziłaś w jednym miejscu tyle wspaniałych osób, które tak, jak ja, chcą się rozwijać duchowo.

Dziękuję Kochana Tosieńko :-)
lastCapri
03.10.2017 21:38

Odkąd się poznaliśmy, miałem okazję spotkać i poznać wielu ludzi z Twojego otoczenia, przeżyć z nimi wiele przygód, odbyć wiele rozmów, być i cieszyć się każdą daną nam wspólną chwilą --- i przede wszystkim poznać Ciebie!!!
Teraz, gdy od pewnego czasu bardzo dużo i intensywnie się wokół mnie zadziało, dzieje..., i wygląda na to, że w dalszym ciągu dziać się będzie, - jestem zachwycony faktem, że znam Ciebie wraz z całą Twoją "Trzódką", że mam w Tobie przyjaciela i pomoc - "koło ratunkowe", którego tak bardzo mocno potrzebuję, usilnie się trzymam...
... i mam nadzieję, że za mocno, za bardzo go nie nadużywam!

Cierpliwości Tosiu, to tylko ja!
Stanisława
29.09.2017 21:16
email

Kochana Tosiu bardzo dziękuję za wspaniałe warsztaty pozdrawiam serdecznie
Stanisława
27.09.2017 20:11
email

Kochana Tosiu bardzo dziękuję za wspaniałe warsztaty i medytacje. Pozdrawiam serdeznie
Adam
09.08.2017 23:25

Świetna strona polecam!

Robert
24.07.2017 11:16
email

Widać, że jest Pani naładowana pozytywną energią i miłością! Bardzo Pani zazdroszczę i sam chciałbym tak umieć :)

Jadzia
02.07.2017 00:59

Kochana Tosiu ! Czytam te piękne wpisy od Twoich Gości i jestem wzruszona i szczęśliwa . To cudowne i prawdziwe. Tylu ludziom pomagasz serdecznie, szczerze i zawsze z Wielką Miłością. Moje życie a przede wszystkim stan ducha bardzo się "ulepszył" ,uspokoił dzięki zmianom, które nastąpiły po tym, jak poznałam Ciebie i JAM JEST. Cieszę się z naszej Przyjaźni. Tęczowa Tosiu Kochana.17
Joasia Frankfurt
14.06.2017 00:00
email

Tosienko

Dziękuje , ze ciebie mam na razie tylko na odległość ale jesteś dla mnie zawsze kiedy cie potrzebuje . Dziękuje za twoja mądrość , ciepłe słowa i cierpliwość . Jesteś dla mnie kimś bardzo wyjątkowym kimś kto sie w odpowiednim momencie pojawił . Jesteś dla mnie a ja zawsze pozostanę dla ciebie .
Beata
26.04.2017 23:05

Kochana Tosiu :-)
Dziękuję Ci za Twoje wsparcie, cierpliwość, serdeczność i siłę, której dodajesz w każdej potrzebie :-) Cierpliwie słuchasz i cierpliwie tłumaczysz :-) Nie pozwalasz się poddać, choć czasem bywa ciężko. Dla każdego zawsze znajdziesz czas :-) Twoje Serce jest wielkie, a Twoja Miłość jak anielskie skrzydła pomagają podnosić się i iść dalej i dalej ... :-)
Dziękuję, dziękuję, dziękuję :-)
Elżbieta Tomaszowska
22.04.2017 10:43
email

https://krystal28.wordpress.com/2017/04/22/notatki-z-konferencji-wzniesienia-w-tajpej-11-12-marca-2017/
Obecność Jam Jest

Kiedy stwierdzamy i przywołujemy obecność Jam Jest, potwierdzamy obecność Jaźni. To nie jest mentalne, czy fizyczne. To jest czyste Światło, nasza wewnętrzna duchowa istota, posiadająca absolutną moc. Jedna osoba z pełną obecnością JESTEM i całkowitą świadomością może wyzwolić planetę.
To jest nasze diamentowe ciało świetliste (Merkaba) i posiada taką samą formę geometryczną jak nasza Ziemia, statki macierzyste i galaktyki. Może być używane do podróży międzygalaktycznych jak i do ochrony. (Zamieszczę w przyszłości schemat tego, za zgodą Kobry)
Droga Tosiu, pozwoliłam sobie wkleić raport Kobry ( pracownika Światła) bo w nim jest ważny fragment dotyczący Obecności JAM JEST. Teraz już wiem dlaczego zaczęły się w moim życiu dziać magiczne rzeczy. Zaczęłam pracować z Afirmacjami JAM JEST w lutym ubiegłego roku i od tamtej pory rozpoczęły się w moim życiu pozytywne zmiany. Zmienił się mój wygląd, stałam się bardziej kobieca, bardziej subtelna i negatywne myśli, które mnie dręczyły należą już praktycznie do przeszłości. Podczas ceremonii otwarcia Przestrzeni Serca zaczęłam otrzymywać ważne przekazy i nie wiedziałam czemu to zawdzięczam ale teraz już wiem. Moc Obecności JAM JEST jest tak wielka, że zmienia nas a my zmieniamy rzeczywistość, która nas otacza. Tosiu, to że trafiłam na Twoje Warsztaty jest prawdziwym zaszczytem. Tosiu, działaj dalej a my pójdziemy w Twoje ślady.
Matka Ziemia nam za to podziękuje i będzie nas wspierać.
Viktoria
12.04.2017 14:20

Witam serdecznie ... Chciałabym bardzo Pani podziękować ... od zawsze wiem czym jest podświadomość i jak nią kierować ... ale po obejrzeniu Pani wypowiedzi o fioletowym płomieniu i po przeczytaniu dodatkowych informacji na Pani stronie ... Fioletowy Płomień jest potężny ...oczyściłam siebie,swój dom,wszystkie swoje relacje ...teraz dzięki fioletowemu płomieniu potrafię pięknie wizualizować i brać od życia wszystko co chcę i pełnymi garściami .. Pani przekaż dotarł do mnie idealnie ...za co bardzo gorąco dziękuję i oczywiście wszystkich zachęcam do spróbowania ... Dziękuję jeszcze raz i przesyłam ogromne serce :-*
EWA
21.03.2017 09:54
email

Piękny list o miłości...to wielka siła :)
Pozdrawiam
Ewa
1 2 3 4 5 6 7 8

 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
3 + 7=