Księga Gości

Dodaj wpis
1 2 3 4 5 6 7 8 9
EWA
02.02.2021 19:23
email

Styczniowe warsztaty były kolejną okazją aby odkryć w sobie to, czego jeszcze się boimy. Aby poznać zakamarki swojej duszy i przemienić swój lęk w Boską Miłość. Przemienić swoją ciemność, szarość w ŚWIATŁO. Bo przecież wszyscy JESTEŚMY ŚWIATŁEM. DZIĘKUJĘ Ci Tosiu za piękne procesy i cenne wskazówki. PELOHA!
WIESIA
11.12.2020 16:34
email

TOSIA DZISIAJ BYŁAM WYKĄPANA W MILOŚCI BOGA DOSTAŁAM TYLE MILOŚCI RADOŚCI SPOKOJU UPAJAŁAM SIĘ TYM STANEM DUCHA I CHCIAŁAM ŻEBY TRWAŁ JAK NAJDŁUŻEJ TO NIE BYŁ PIERWSZY RAZ ALE DZISIAJ MIŁOŚĆ BOGA BYŁA TAK MOCNA I PIĘKNA.
WIESIA
27.11.2020 17:35
email

TOSIU dzień dobry chciałam ci powiedzieć że rano wstaję i nie jestem udręczona mam trzeżwy umysł jasny wolność umysłu w całym tym znaczeniu czuję już nie zamartwiam się jestem czysta świeża JAM JEST to cudownie co doznaję niech to trwa a myślałam że nie można cieszyć się sama ze sobą o BOSKĄ MIŁOŚCIĄ jestem SZCZĘŚLIWA OSOBĄ. DZIEKUJĘ
EWA
26.11.2020 18:12
email

Na "Warsztatach" dowiaduję się zawsze czegoś nowego o Sobie i o Swoich Emocjach. Po każdych Warsztatach jestem bogatsza, pełniejsza i otrzymuję nowe narzędzia i techniki do pracy nad SOBĄ. Polecam aby przyjrzeć się słowu "PRACA" bo dla każdego człowieka ma inne zabarwienie emocjonalne. Dla mnie "PRACA" jest łatwa, lekka i przyjemna, zarówno ta zawodowa jak i Praca nad Sobą. Dla mnie osobiście AFIRMACJE są POEZJĄ, którą się delektuję i zachwycam. Dziękuję Ci Tosiu za Twój wkład w Mój ROZWÓJ DUCHOWY i "TWORZENIE SWOJEGO POLA ŻYCIA 5 WYMIARU". PELOHA
Piotr
05.11.2020 14:33

Dziękuję Ci Kochana Tosiu za piękne wrześniowe Warsztaty. Za intensywną wspólną pracę w gronie osób, które jak Ja chcą zmienić swoje życie na lepsze. Za utwierdzenie w słusznym wyborze kroczenia przez życie w Miłości i w Świetle. Za wszystkie pozytywne przemiany, które zachodzą w moim życiu po Warsztatach. Dziękuję Ci za Twoje wsparcie, Twoją obecność w moim życiu oraz że zawsze mogę na Ciebie liczyć. ❤ ❤ ❤ :)
EWA
01.08.2020 15:23
email

„Wybaczam sobie, że kiedyś zamiast MIŁOŚCI wybrałam strach, lęk, a od tego momentu wybieram zawsze MIŁOŚĆ”...Tosiu, każde Twoje Warsztaty, a te ostatnie WYJĄTKOWO utwierdzają mnie i potwierdzają, że DROGA OBECNOŚCI „JAM JEST” jest MOJĄ ŚCIEŻKĄ ROZWOJU! JESTEM WDZIĘCZNA! BŁOGOSŁAWIĘ CIEBIE! Ustaliłam już w swoim życiu priorytety! Wiem co jest Najważniejsze! „JAM JEST JEDYNĄ OBECNOŚCIĄ DZIAŁAJĄCĄ W MOIM ŚWIECIE”
EWA
16.02.2020 16:21
email

Grudniowe Warsztaty w Miłości i Świetle pt.: „Dostrój się do tego czego pragniesz, a stanie się Twoją rzeczywistością”...stały się dla mnie kolejnym momentem przełomowym w moim życiu. Cudowna atmosfera, która zawsze towarzyszy warsztatowym zajęciom wywołuje we mnie ogromne wzruszenie. Dziękuję Eli, Jadzi, Piotrusiowi i Ali za wspólne Medytacje, Afirmacje i rozmowy. A Tobie Tosiu Dziękuję, że Nauczyłaś mnie jak Kochać Siebie! Nauczyłaś mnie jak Wybaczać Sobie i Innym! Nauczyłaś mnie jak Szanować Siebie i Innych! Nauczyłaś mnie jak Akceptować Siebie i wszystko to, co dzieje się w Moim życiu! Nauczyłaś mnie Ufać Sobie i Innym! Ufać Życiu! Ufać Bogu! Dałaś Mi SIŁĘ i MOC! Uświadomiłaś Mi, że w Moim Sercu jest Źródło nieskończonej MIŁOŚCI i pokazałaś, że tam mieszka BÓG! Poczułam to na tych właśnie Warsztatach. Tosiu, MIŁOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ DLA CIEBIE za Twoją Pracę, za Twoją MĄDROŚĆ, którą dzielisz się ze mną i z innymi Boskimi Istotami! UFAM! AKCEPTUJĘ! WYBACZAM! SZANUJĘ! KOCHAM!
Viola
20.11.2019 10:29

Tosiu :),
Wrześniowe Warsztaty w Miłości i Świetle: "Poznaj siebie i pokochaj siebie. Ludzie, którzy znają innych są doświadczeni, ludzie którzy znają siebie są oświeceni" w Kostrzycy, były dla mnie czasem Miłości, Wsparcia, Uzdrowienia a także cudownego rozwoju. Otrzymałam w tym czasie odpowiedzi, na pytania na które czekałam i o które prosiłam. Warsztaty te pokazały mi również, że wszystko jest w Nas. Do domu wróciłam pełna pozytywnej energii, Miłości. Życie zaczęło płynąć lekko i swobodnie. Tosiu DZIĘKUJĘ, za Twoje cudowne serce, pomoc, to wszystko co mi dałaś i pokazałaś.
DZIĘKUJĘ, że Jesteś!
Z Miłością
Krystyna
01.10.2019 00:12
email

Pani Tosiu jeszcze raz dziękuje za Boską rozmowę. Doświadczyłam będąc na przystanku mówiłam afirmację "Moje serce żyję Fioletem Płomienia" spojrzałam w górę i chmury utworzyły wielkie serce, było to Boskie przeżycie.
.
Krystyna
29.09.2019 20:01
email

Dziękuję Bogu,że trafiłam na filmy z Panią . Dorastam od Stycznia tego roku i dopiero teraz odkryłam Panią. Codziennie odprawiam modlitwę.. Mój światopogląd jest tak jak Pani przekazuje.Pozdrawiam serdecznie.
Katarzyna
25.05.2019 07:52

Dziękuję że Cię poznałam Tosiu. Piękny kurs masażu Boskim Światłem potwierdził, że jestem na właściwej drodze. Dziękuję, dziękuję, dziękuję Tobie Tosiu i całej grupie!
Tomek
29.04.2019 11:33

Dziękuję Tosi za mnóstwo pozytywnej energii poświęconej mi i grupie podczas kursu masażu Boskim Światłem. Dziękuję też Eli, Kasi i Ali za mile spędzony czas.
SylkaJ
26.03.2019 14:58
email

Witam wiosennie Tosiu ;))
Sercem dziękuję za to co mnie nauczyłaś podczas Naszych rozmów ;)) Dziękuję Dziękuję Dziękuję , gdyż poprzez przekazaną Twoją wiedzę, mogę sobie pomóc uporać się z swoimi traumatycznymi dla mnie wówczas doświadczeniami. Dziękuję iż mogę wspomóc swoje zdrowie i ciało ;) Dziękuję dziękuję dziękuję . radośnie pozdrawiam i do zobaczenia na warsztacie o masażu jedności. Pełnej pomyślności i uśmiechu Tosiu
Ewa
14.03.2019 21:13
email

Tosiu, dziękuję za piękny artykuł podsumowujący grudniowe i lutowe warsztaty. W grudniu, na warsztatach właśnie przeżyłam najpiękniejsze moje urodziny, a to wszystko dzięki Wam, moi kochani Przyjaciele. Ludzie, których poznałam w ciągu mojej dziesięcioletniej przygody warsztatowej stali mi się bardzo bliscy, są moimi Przyjaciółmi, wiem, że zawsze mogę liczyć na ich wsparcie i miłość bezwarunkową i bezgraniczną, którą również i ja ich obdarzam. W lutym krótko byłam na warsztatach ale to był bardzo intensywny czas, za co bardzo Ci Tosiu dziękuję i Wam kochani: Irenko, Ninko, Piotrusiu, Mariuszu i Tomku :) Napełniona nową energią Miłości, bez lęku poleciałam do Anglii, spędziłam tam cudowny tydzień z małymi dziećmi, które pokochałam jak własne a stało się tak dzięki temu, że odnalazłam moje wewnętrzne dziecko i pozwoliłam sobie na Miłość. Mam teraz taki piękny czas w życiu, nic nie muszę a wszystko mogę. Zachwycam się ludźmi, przyrodą i wszystkim co dzieje się wokół mnie...JEST CUDOWNIE. Dziękuję! Jestem Wdzięczna i Błogosławię każdą chwilę mojego życia!
Ewa
29.12.2018 19:10
email

Grudniowe Warsztaty „Rozpoznaj swój lęk i zamień go w Miłość i zaufanie, a zaczną się dziać cuda” były dla mnie równie magiczne jak poprzednie, chociaż w innej konfiguracji osobowej. O Miłości napisano tak wiele, jest dla mnie pięknym słowem, uczuciem, którym obdarzam ludzi i Oni mnie obdarzają jak umieją. Miłość, to uczucie, które w przeszłości przynosiło mi radość ale też ból i cierpienie. W pewnym momencie mojego życia zdarzyło się coś, pojawił się Ktoś, o Kim dzisiaj mówię, że jest Największą Miłością mojego życia. Najpierw pokochałam Kogoś a dopiero potem pokochałam Siebie, z czego najbardziej się cieszę. Miłość to siła, która pozwala mi wieść szczęśliwe i radosne życie. Wydawało mi się, że niczego się nie lękam, a jednak życie chwilami pokazuje, że jest jakiś lęk we mnie ale są też narzędzia by się go pozbyć i przemienić w to co najcudowniejsze na świecie, w MIŁOŚĆ. Wszystkim Uczestnikom Warsztatów serdecznie dziękuję za okazaną Miłość, za wspólne cudowne chwile spędzone razem w pięknych okolicznościach przyrody, w Kostrzycy. Tosiu Kochana, Tobie dziękuję za piękne prowadzenie mnie cudowną ścieżką do RAJU. MIŁOŚĆ I WDZIĘCZNOŚĆ wypełnia mnie. KOCHAM! KOCHAM! KOCHAM! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ!
Piotr
18.12.2018 18:28

Za nami Warsztaty w Kostrzycy. Cudowna atmosfera, wspaniali ludzie i intensywna praca nad sobą. Dziękuję Ci Tosiu za pomoc jaką mi i innym uczestnikom udzieliłaś. Narzędzia jakie od Ciebie otrzymałem pozwalają mi jeszcze intensywniej pracować nad swoim wnętrzem, coraz intensywniej czerpać radość z życia, otwierać się na innych, marzyć i realizować swoje marzenia, coraz bardziej dostrzegać Boga w sobie oraz to że jestem Boską istotą. Dziękuję Ci że jesteś w Moim życiu i za wszystko dobro jakie od Ciebie otrzymuję :-)
Ewa
04.11.2018 14:58
email

Warsztaty "W Miłości i Świetle : Kocham Siebie. Kocham, szanuję i troszczę się o swoje wewnętrzne dziecko" odmieniły mój świat, przemieniły mnie i oczyściły. Któż dałby wiarę, że taka mała, niewinna Istotka jaką jest nasze wewnętrzne dziecko może odmienić dorosłego człowieka. A może, wystarczyło zajrzeć w głąb siebie, odnaleźć, podać rękę i wyjść z ukrycia. Tak właśnie, zrobiłam Ja, Ewa. Dzięki wysokim wibracją Wszystkich Uczestników warsztatów mogłam odnaleźć moją małą Ewunię, utuliłam ją najpierw w swoich ramionach, ukochałam i przeprosiłam, że na tak długi czas zapomniałam o niej, podała mi swoją malutką rączkę i tak razem idziemy sobie teraz przez świat, rozsyłając Radość, Miłość i Szczęście...nie wiem, czy uda mi się słowami kiedykolwiek wyrazić moją Wdzięczność Kochani za pomoc i wsparcie jakie od Was otrzymałam i otrzymuję nadal. Wiem natomiast, że dam Wam to na pewno odczuć całą sobą. Tosiu, Miłość i Wdzięczność dla Ciebie, za to, że JESTEŚ!
Grażyna
14.08.2018 13:05
email

Witam
Ja z takim pytaniem czy organizuje Pani warsztaty we wrześniu ? jeżeli tak ,to w jakim terminie i czy są wolne miejsca jeszcze ?
Piotr
10.05.2018 11:01
url 

Piękne zdjęcia i ciekawe artykuły. Ja zabieram sie do medytacji już od miesiecy;)
EWA
25.04.2018 23:51
email

Tosieńko...Twój artykuł jest przeplatany pięknymi zdjęciami m.in. kwiatów i my jak te piękne kwiaty rozkwitamy z Tobą jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki...Miłość to najważniejsza siła, która sprawia, że chce mi się rano wstać i witać nowy dzień, najpiękniejszy dzień mojego życia :) Dziękuję! Jestem Wdzięczna i Błogosławię Ciebie i całą naszą duchową Rodzinę :) Kocham i Jestem Kochana ❤❤❤i za tę Miłość jestem bardzo Wdzięczna :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

 Imię *
 Email
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
captcha