Medytacja obfitości, bogactwa

Usiądź wygodnie. Wycisz się. Wykonaj kilka głębokich oddechów. Wdychając, przez nos powietrze, wyobraź sobie, że przez czubek Twojej głowy wpływa w Ciebie złocista energia, złote światło, które płynie do wszystkich Twoich komórek ciała, a kiedy wydychasz, to opuszczają Twój umysł i ciało wszelkie troski, smutki, braki. Nie spiesz się. Rób to spokojnie skupiając się na swoim oddechu i ciele. Poczuj, jak złota energia przenika do każdej komórki Twojego umysłu i ciała, jak rozpuszcza wszelkie napięcia. Zobacz siebie, jak wypełniasz się cały złotym światłem, jak to złote światło zaczyna emanować na zewnątrz Twojego ciała fizycznego, jak przemieszcza się dalej, dalej, dalej… A teraz powiedź na głos albo w myślach następującą afirmację: JAM JEST Czysty Umysł Boga. Powtórz ją kilka razy. Pozwól, aby powstał czysty kanał Twojego połączenia ze Źródłem. Wyobraź sobie, że jesteś na spacerze w pięknym, jesiennym parku. Widzisz złociste liście spadające z drzew. Stąpasz po nich. Słyszysz ich szelest. Wszędzie jest ich pełno. Otaczają Cię piękne, złociste, pomarańczowe, kolory, które przemieniają się w papierowe banknoty, papierowe pieniądze. Widzisz ich tak dużo. Co chwilę spadają do Twoich rąk, sfruwają na Ciebie a Ty radośnie przyjmujesz je. Cieszysz się i dziękujesz, dziękujesz, dziękujesz…

medy_obfiWypełnia Cię szczęście. Czujesz się obsypany ogromnym bogactwem. Widzisz je wszędzie. Otacza Cię zewsząd. Otwierasz szeroko oczy i wszędzie je dostrzegasz. Twoje nogi stąpają po szeleszczących pieniądzach. Słyszysz ten przyjemny i radosny szelest pieniędzy. Twoje nogi zanurzają się w tym bogactwie, w tej niezmierzonej obfitości. Czujesz się wypełniony bogactwem. Jesteś Obfitością Boga. Jesteś Bogactwem Boga w Twoich rękach i do Twojej dyspozycji Teraz i zawsze. Ciesz się i raduj. Dziękuj, dziękuj za to bogactwo. A teraz podziel się tym bogactwem z innymi. Wyślij je do swoich bliskich, ukochanych. Wyślij do ludzi, którzy Ci „przeszkadzają” w życiu. Wyślij tam, gdzie czujesz, że ich bardzo potrzebują. Ciesz się tym dawaniem. Napawaj się tą chwilą, tą radością. Popatrz złote liście- pieniądze ciągle lecą do Ciebie, do Twoich rąk. Jest ich nieskończona ilość. Lecą do Ciebie z różnych źródeł, z różnych stron. Rozglądnij się, są za Tobą, są przed Tobą, są obok Ciebie. To wszystko dla Ciebie. Pozwól sobie na to bogactwo. Przyjmij je.

Zasługujesz na nie. Ciesz się, raduj się, śmiej się, tańcz Krzycz z radości. Niech cały świat się dowie, że jesteś bogaty, że przyjmujesz to bogactwo i że jesteś za nie ogromnie, ogromnie wdzięczny. Napełniaj się tymi pięknymi uczuciami, emocjami. A kiedy poczujesz, że jesteś już wystarczająco wypełniony obfitością, powróć do fizycznej przestrzeni do Tu i Teraz. Zapamiętaj te wszystkie uczucia, emocje, których doznałeś. Zapisz je ze szczegółami pisząc automatycznie nie przywiązując uwagi do stylu i błędów. Przyłóż tę kartkę do serca. Wlej w nią dużo miłości i wracaj do niej, kiedy tylko poczujesz, kiedy tylko zapragniesz doświadczać uczucia obfitości.